Reklama

Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85083
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 850. Wilczewski odzyska wolność!

W 850. odcinku „Na dobre i na złe” (emisja w środę 1 czerwca o godz. 20.55 w TVP2) nastąpi nieoczekiwany zwrot w procesie Michała Wilczewskiego (Mateusz Janicki) oskarżonego o spowodowania śmierci inspektora Korbana (Mikołaj Roznerski). Od pójścia do więzienia uratuje go Ewa (Sylwia Nowiczewska), była partnerka życiowa prokuratora Siekierskiego (Marek Kalita). Sprawdź, jak do tego dojdzie!

Prawniczka Ewa, wdzięczna za pomoc jej synowi, wyjawi Tretterowi (Piotr Garlicki) największy sekret oskarżyciela.

- My... mieliśmy małą córeczkę. To była operacja przepukliny, 12 lat temu. Wyglądało niegroźnie. Dwa dni po zabiegu... zmarła z powodu niewydolności wielonarządowej.(...) Doktor Wilczewski był w składzie zespołu, który operował moją córkę...Nigdy nie winiłam lekarzy, ale Waldemar... On nigdy nie potrafił się pogodzić z tą stratą - opowie Ewa.

Do Stefana dotrze, że od tej informacji zależy los Wilczewskiego. Uświadomi sobie, że prokurator Siekierski wcale nie szuka sprawiedliwości za śmierć Korbana. On po prostu jest żądny zemsty za śmierć swej córeczki!

Reklama

- Czy zezna pani to pod przysięgą? Przed sądem? - zapyta Tretter.

- Ja... Przepraszam, ale ja nie mogę do tego wracać... Ułożyłam sobie życie na nowo... Naprawdę, nie mogę! - odmówi mu kobieta.

"Na dobre i na złe": Odcinek 850. Show Falkowicza w sądzie!

Tretter opowie o wszystkim Falkowiczowi (Michał Żebrowski). Wspólnie w kilka godzin zgromadzą potrzebne dowody obalające praktycznie każdy z argumentów Siekierskiego.

- Wysoki Sądzie, chcę zabrać głos! Mam informacje, fakty, które mogą rzucić nowe światło na sprawę! - ogłosi Andrzej, który z impetem wpadnie na salę rozpraw.

- Wykonaliśmy w szpitalu badania przedniego odcinka oka za pomocą lampy szczelinowej, które potwierdziło, że pan Bogusław Zemła ma zaćmę.(...) Nie mógł widzieć doktora Wilczewskiego wchodzącego na tą nieszczęsną klatkę schodową... Policjanci wmówili mu, że go widział! - powie Falko.

- Wnoszę o oddalenie stwierdzenia, to są tylko domysły! - przerwie mu oskarżyciel.

- Jak całe to lipne oskarżenie! - w swoim stylu skomentuje Andrzej, po czym celowo sprowokuje prokuratora do wybuchu.

- Pan nie jest obiektywny! Nie może pan być... Doktor Wilczewski brał udział w operacji, w trakcie której zmarło pańskie dziecko... To wszystko jest w tych papierach! - rzuci Falko.

- Pan myśli, że wy, lekarze, to jesteście święte krowy? Że żadnemu z was włos z głowy nigdy nie spadnie? Że na zmianę w sądzie będziecie się kryć?! - wpadnie w szał Siekierski.

Ostatecznie Michał odzyska wolność...

"Na dobre i na złe": Odcinek 850. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 850. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 1 czerwca o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

Marzena Kipiel-Sztuka jest pod opieką psychiatry. Co się stało?

"M jak miłość": Odcinek 1663. Młoda Wojciechowska przyłapana na paleniu papierosów w szkole!

"Przyjaciółki": Serial nie zakończy się na 20. sezonie! To już potwierdzone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama