Reklama

Świat według Kiepskich

Ocena
serialu
9
Super
Ocen: 8339
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Marzena Kipiel-Sztuka jest pod opieką psychiatry. Co się stało?

Marzena Kipiel-Sztuka, czyli Halinka Kiepska ze "Świata według Kiepskich", przyznała w ostatnim wywiadzie, że jest pod stałą opieką psychiatry, bo zdarzają się w jej życiu chwile, gdy przestaje radzić sobie z depresją. Aktorka zmaga się z okrutną chorobą od lat...

Marzena Kipiel-Sztuka doskonale wie, co to znaczy dostać od losu po głowie. Choćby dlatego, że ma za sobą śmierć trzech ukochanych mężczyzn... Aktorka nie narzeka jednak, bo - jak twierdzi - inni mają gorzej.

- Jest mi ciężko, bo jestem sama, a ostatnio nie pracuję, ale przynajmniej mam dach nad głową - powiedziała w wywiadzie.

Gwiazda "Kiepskich" próbuje radzić sobie z depresją

Samotność to jedno z największych zmartwień gwiazdy "Świata według Kiepskich". Mierzenie się z nią bywa ponad siły aktorki.

- Dotkliwie ją odczuwam. Chciałabym na przykład, żeby ktoś mi zrobił herbatę z rumiankiem albo coś do jedzenia i mi przyniósł do pokoju, gdy po nieprzespanej nocy czuję się gorzej. Samotność bardzo boli - poskarżyła się dziennikarzowi "Dobrego Tygodnia".

Reklama

Marzena Kipiel-Sztuka nie kryje, że zdarza się jej nie przespać kilku nocy z rzędu. Wini za to depresję.

- Radzę sobie z nią, ale jestem pod opieką psychiatry. Dzwonię, gdy dzieje się coś złego. Pomagam wtedy sama sobie - twierdzi.

Do psychiatry skierował ją znajomy psycholog. Potrzebowała leków...

- Nie biorę leków non stop tylko sporadycznie - zapewnia aktorka, dodając, że swego czasu bardzo pomagało jej uczestnictwo w mityngach AA, z czego jednak musiała zrezygnować.

Marzena Kipiel-Sztuka boi się ludzi!

Marzena Kipiel-Sztuka z żalem mówi, że niewiele już oczekuje od życia. Chciałaby tylko móc znów się nim cieszyć.

- Marzę, żeby zacząć regularnie jeść i wyspać się... Gdy człowiek nie może spać i jeść, to i organizm odmawia posłuszeństwa. Chciałabym też przestać bać się ludzi. A kiedy ktoś się do mnie uśmiechnie, to nie myśleć, że może dlatego, że brudna jestem, tylko po prostu z sympatii - wyznała "Dobremu Tygodniowi".

Aktorka, która ostatnio ma sporo wolnego czasu, postanowiła napisać książkę. Nie będzie to jednak typowa autobiografia.

- Piszę o wyjątkowych osobach, które spotkałam na swojej drodze. Zawrę w niej też moje przemyślenia o życiu - zapowiedziała w wywiadzie.

Wszystkie odcinki "Świata według Kiepskich" obejrzysz w Polsat Box!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy