Reklama

Przyjaciółki

Ocena
serialu
8,3
Bardzo dobry
Ocen: 7196
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Przyjaciółki": Serial nie zakończy się na 20. sezonie! To już potwierdzone

Finał 19. sezonu "Przyjaciółek" za nami. W międzyczasie pojawiło się wiele informacji i spekulacji na temat kontynuacji popularnego serialu. Jak wynika z ustaleń, Telewizja Polsat nie planuje zakończenia emisji serialu tuż po 20., jesiennym sezonie. W planie są kolejne serie z losami "Przyjaciółek".

Widzowie na chwilę wstrzymali oddech, gdy do sieci trafiła informacja o tym, że losy "Przyjaciółek" nie będą kontynuowane. Według niedawnych doniesień "Super Expressu" 20. część serii, która ukaże się nadchodzącej jesieni, miała być ostatnią. 

"Kręciliśmy serial od 2012 roku. W tym roku mija 10 lat. Na jesień ukaże się 20. sezon. To będzie piękne podsumowanie i zakończenie historii bohaterek" - rzekomo informowała tabloid osoba z produkcji.

Okazuje się, że losy "Przyjaciółek" będą miały swoją dalszą kontynuację! 

"Przyjaciółki": Nie zakończą się na 20. sezonie!

Telewizja Polsat nie planuje zakończenia "Przyjaciółek", stacja zamierza wyprodukować kolejne serie, które będą trafiać do bieżących ramówek.

Reklama

"Chcemy zdementować krążącą w mediach informację o zakończeniu produkcji serialu" - kilka tygodni temu mówiła Nina Terentiew dla serwisu wirtualnemedia.pl.

""Przyjaciółki" są z nami od dekady. Przez ten czas Inga, Zuza, Patrycja i Anka stały się także wiernymi przyjaciółkami naszych widzów. Jesteśmy zadowoleni z wyników, jakie uzyskuje produkcja" - dodała w wywiadzie dla Wirtualnych mediów Terentiew.

"Przyjaciółki": Najpopularniejsze przyjaciółki w Polsce

Serial "Przyjaciółki"  zadebiutował na antenie 6 września 2012 roku. Od pierwszego sezonu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z niecierpliwością wyczekują kolejnych przygód bohaterek.

Anka, Inga, Patrycja i Zuza mają za sobą mnóstwo wzlotów, upadków, rozstań, powrotów i trudnych decyzji, jednak los nadal nie odkrył przed nimi wszystkich kart.

Przyjaciółki jeszcze nieraz wstrzymają oddech z zachwytu i uronią łzę szczęścia. Będą też musiały się zmierzyć z dramatycznymi sytuacjami, w których nieoceniona okaże się siła kobiecej przyjaźni.

Obecnie Polsat wyemitował 19. sezonów, a 20. pojawi się jesienią.

Zobacz też:

"Przyjaciółki": Piotr Polk nie do poznania! Aktor przeszedł metamorfozę

"Przyjaciółki": Swatka umawia Ingę na randkę!

"Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz zdradziła, dlaczego odeszła z serialu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama