Na dobre i na złe
Ocena
serialu
9,6
Super
Ocen: 86089
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Co słychać u gwiazdy "Na dobre i na złe" Karoliny Borkowskiej?

Karolina Borkowska była niemal skazana na aktorstwo. Urodzona w artystycznej rodzinie swoją przygodę z zawodem zaczęła już jako mała dziewczynka. Córka Jacka Borkowskiego przez kilkanaście lat pracowała jako aktora, ale w dorosłym życiu wybrała inny zawód. Co się stało z gwiazdą "Na dobre i na złe"?

Na ekranie od dziecka

Pierwsze kroki w branży stawiała jako 9-latka w spektaklach Teatru Telewizji. W latach 1993-1997 współprowadziła program Polskie ABC w TVP Polonia. Największą popularność przyniosła jej rola w "Na dobre i na złe". W serialu występowała od 1999 do 2005 roku. W między czasie pojawiła się w rolach epizodycznych w "Pierwszej miłości" oraz "Biurze kryminalnym". 

Po odejściu z "Na dobre..." Borkowska zniknęła z ekranów. Podobno chciała rozwijać karierę aktorką, ale nie przychodziły do niej ciekawe propozycje. Chociaż w 2005 nie pojawiała się już na planach filmowych, to można ją było zobaczyć na deskach Teatru Żydowskiego, w którym występowała do 2012 roku. 

Reklama

Sukcesy w nowej branży

Swoje dorosłe życie zawodowe związała z marketingiem i public relations. Karolina Borkowska jest absolwentką Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego na specjalizacji Marketing Polityczny i Public Relations. W branży odniosła niemałe sukcesy. Jest założycielką agencji Public Dialog, wykładowcą Collegium Civitas i Uniwersytetu Warszawskiego. 

W 2016 została wiceprezesem Związku Firm Public Relations na kadencję 2016-2018. Dwa lata temu dołączyła  do Sieci Mentorów PFR, jako ekspert z obszaru marketingu, a od roku jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Agencji Public Relations. Za swoje działania była wielokrotnie nagradzana. 

Był gwiazdą "Klanu", dziś mieszka… w samochodzie!

Szczęśliwa mama

Prywatnie Karolina Borkowska jest żoną Pawła Bylickiego. Para poznała się podczas studiów na wydziale dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Dozgonną miłość i wierność przysięgli sobie jesienią 2010 roku aż dwukrotnie - najpierw w Urzędzie Stanu Cywilnego w podwarszawskich Ząbkach, a kilka dni później w... Paryżu, gdzie spędzali swój miesiąc miodowy. Borkowska jest też mamą Kuby, oczka w głowie dziadka Jacka. 

Gdy aktor dowiedział się o ciąży córki, oszalał z radości. Zeskanował tekst z jednego z tygodników i wrzucił go na Fecebooka z komentarzem: "No i się doczekałem!". Faktem jest, że Karolina Borkowska i Paweł Bylicki kazali Jackowi Borkowskiemu czekać na pierwszego wnuka aż cztery lata.

Karolina Borkowska nie gości na salonach, tak często jak kiedyś. Jednak czasu do czasu pojawia się na różnego rodzaju galach i pokazach prasowych. Widzieliśmy ją choćby w styczniu tego roku na premierze spektaklu "Osadzeni" w "Teatrze Za Dalekim" czy na Balu Dziennikarza.

ZOBACZ TEŻ: Smutny koniec "BrzydUli 2". Internauci miażdżą twórców! "Zniszczyliście serial"

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Borkowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama