Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Ślub w Grabinie? Kto powie sobie: "tak"?

Powrót długo niewidzianych postaci, nowe wątki, intrygi, miłości i koniec przyjaźni. Oto co czeka widzów 23. sezonu "M jak miłość". Premierowe odcinki w TVP2 na początku września, ale już wiadomo, co czeka bohaterów serialu.

Powrót żony marnotrawnej

W ostatnich odcinkach 22. sezonu do Grabiny niespodziewanie wróciła Lilka. Niewierna żona Mateusza została porzucona przez swojego kochanka i skruszona zawitała na progu rodzinnego domu. Czy to oznacza, że w nowych odcinkach pojawi się również jej młody mąż. Choć Barbara postanowiła nie informować swego ukochanego wnuka Mateusza o powrocie jego wiarołomnej żony Lilki (Monika Mielnicka) do Polski, młody Mostowiak niezależnie od wszystkiego również zawita do Grabiny.

Przypomnijmy, że Ethan (Paweł Roman), australijski kochanek Lilki, dla którego porzuciła Mateusza, szybko się nią znudził i zostawił na lodzie, zastępując kolejną dziewczyną. Nie tylko kazał się jej wynosić ze swojego domu, ale też odciął ją od konta i pieniędzy. Dość powiedzieć, że porzucona i wygnana córka Krystyny (Dorota Chotecka) wróciła do domu z płaczem.

Reklama

Spotkanej przypadkiem Marii (Małgorzata Pieńkowska) zwierzyła się, że była głupia, rezygnując ze szczęśliwego małżeństwa z Mateuszem dla majętnego wdowca, który potraktował ją jak rzecz. Banachowej też powiedziała, że bardzo żałuje tego, że zdradziła męża i zostawiła go dla Ethana.

"M jak miłość" po wakacjach: Powrót na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"M jak miłość" po wakacjach: Szokująca zmiana w wyglądzie Basi! Co się stało?

Nieudane zaręczyny

Niespodziewany powrót Lilki pokrzyżował plany Staszka, który chciał się oświadczyć Krystynie. Mężczyzna początkowo wycofał się ze swoich planów. Kibicuje mu oczywiście Marysia, której się radził w sprawie zaręczyn. "To wspaniały pomysł! Cieszę się. I gratuluję! Od początku wam kibicowałam..." - wyznała Rogowska. 

Wcielająca się w postać Krystyny, Dorota Chotecka opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym szykuje się do ważnej uroczystości. Aktorka ubrana jest w elegancką, jasną sukienkę. Fani podejrzewają, że jest to ślubna kreacja Krystyny. Do tego na instagramowej relacji Moniki Mielnickiej można było dostrzec serialowego Staszka w eleganckim granatowym garniturze.

"M jak miłość": Po wakacjach Iza dostanie awans!

"M jak miłość": Co po wakacjach? Wielki powrót, koniec przyjaźni i dziecko!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL