Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" po wakacjach: Szokująca zmiana w wyglądzie Basi! Co się stało?

W nowych odcinkach "M jak miłość", które będą miały premierę na jesień, widzowie zobaczą transformację jednej z bohaterek. Będzie nią Basia (Gabriela Raczyńska), córka Pawła (Rafał Mroczek). Nastolatka pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki i zmieni się nie do poznania. Co na to Paweł?

"M jak miłość": Co wydarzyło się u Basi?

Przed wakacjami, wątek Basi przysporzył widzom wielu wzruszeń. Jedną z najbardziej poruszających chwil była z pewnością pełna emocji rozmowa, do której doszło pomiędzy Basią a Franką (Dominika Kachlik). Nastolatka, cała we łzach, wyznała Zduńskiej, jak bardzo jest jej wdzięczna. Wspomniała również o relacjach, łączących ją z Alą.

- Dzięki za wsparcie i za... gorącą czekoladę. Wiesz... Ja się kumpluję z mamą i jesteśmy jak najlepsze przyjaciółki. Ale to ty... to od ciebie dostaję to, co powinna dawać dziecku matka. Mnóstwo wsparcia i takie poczucie, że się liczę i że jestem dla ciebie ważna. Jeszcze to, jak mnie słuchasz...

Reklama

Basia przyjaźniła się z Anią (Gabriela Świerczyńska), lecz przed wakacjami doszło do kłótni między nimi. Powodem był bunt Wojciechowskiej, zaczęła sprawiać problemy rodzicom i próbowała w sobie rozkochać nauczyciela. Czy jednak nastolatki się pogodzą?

"M jak miłość" po wakacjach: Basia zmieni się nie do poznania!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, Basia pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki, Ani i postawi na metamorfozę z pazurem. Role kompletnie się odwrócą, ponieważ do tej pory to Basia była tą odpowiedzialną i spokojną z ich dwójki. 

Na zdjęciach opublikowanych na relacji na Instagramie widzimy, że przefarbowała włosy na... czarno! Gabriela Świerczyńska dokonała nieco mniejszej zmiany w wyglądzie - nie ma już czerwonych włosów, tylko także ciemne. Teraz aktorki wyglądają bardzo podobnie do siebie.

Wygląda na to, że Ania sprowadzi Basię na złą drogę! Basia zmieni nie tylko fryzurę, ale także styl ubierania się, aby upodobnić się do kuzynki. Czy również przejmie jej negatywne cechy charakteru i stanie się wredna oraz złośliwa? Być może! Widzowie przekonają się o tym po wakacjach.

"M jak miłość": Kiedy nowe odcinki serialu?

Nowe odcinki "M jak miłość" wrócą do TVP2 po wakacjach - we wrześniu!

Zobacz też:

"Na dobre i na złe": Nowa pediatra z Ukrainy w Leśnej Górze!

"Na dobre i na złe": Po wakacjach Korban zmartwychwstanie?

Marcjanna Lelek: Natalka z "M jak miłość" jest panseksualna. Chce "oswajać" z osobami LGBT+ przez filmy! 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL