Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" po wakacjach: Powrót na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Katarzyna Cichopek od lat wcielająca się w postać Kingi w "M jak miłość" opublikowała na relacji na Instagramie filmy, na których pokazuje pracę na planie. Pewne ujęcie zdradziło powrót jednego z bohaterów. Czy widzowie zobaczą Mateusza (Krystian Domagała) w serialu po wakacjach?

Aktorzy wrócili na plan serialu "M jak miłość"! Katarzyna Cichopek na instastory wrzuciła ujęcia z planu. Na jednym z nich pojawił się Krystian Domagała. Jego bohater, Mateusz to ukochany wnuk Barbary (Teresa Lipowska), który wyjechał do Afryki. Czy ujęcie zza kulis zwiastuje jego powrót?

"M jak miłość": Powrót Mateusza do Polski

Przed wakacjami wątek Mateusza i Lilki przyniósł wiele emocji! Choć Barbara postanowiła nie informować swego ukochanego wnuka Mateusza o powrocie jego wiarołomnej żony Lilki (Monika Mielnicka) do Polski, młody Mostowiak niezależnie od wszystkiego również zawita do Grabiny.

Reklama

Przypomnijmy, że Ethan (Paweł Roman), australijski kochanek Lilki, dla którego porzuciła Mateusza, szybko się nią znudził i zostawił na lodzie, zastępując kolejną dziewczyną. Nie tylko kazał się jej wynosić ze swojego domu, ale też odciął ją od konta i pieniędzy. Dość powiedzieć, że porzucona i wygnana córka Krystyny (Dorota Chotecka) wróciła do domu z płaczem.

Spotkanej przypadkiem Marii (Małgorzata Pieńkowska) zwierzyła się, że była głupia, rezygnując ze szczęśliwego małżeństwa z Mateuszem dla majętnego wdowca, który potraktował ją jak rzecz. Banachowej też powiedziała, że bardzo żałuje tego, że zdradziła męża i zostawiła go dla Ethana.

Barbara będzie pełna złych przeczuć, zwłaszcza, że wraz z wnuczką Basią (Karina Woźniak) odkryły w przedostatnim odcinku 22. serii, że Mateusz wciąż kocha Lilkę. Dowód? w swojej kajucie nadal trzyma jej fotografie... Seniorka zacznie się poważnie obawiać, że niewierna żona może znów skrzywdzić Mateusza. Tym bardziej że oficjalnie przecież wciąż są  małżeństwem.

Jak udało się nam dowiedzieć, niedawno Krystian Domagała po długiej przerwie wrócił już na plan "Emki“, a jego bohater - do Grabiny. Ujęcie zza kulis na Instagramie Katarzyny Cichopek zdaje się to potwierdzać!

"M jak miłość" po wakacjach: Koszmar w życiu Kingi i Piotrka?

Jak podaje serwis superseriale.se, w "M jak miłość" po wakacjach wiele będzie się działo w życiu Kingi i Piotrka. Bohaterowie zaangażują się w pomoc bliskiej, w życiu której wszystko wywróciło się do góry nogami. 

Według wspomnianego serwisu, Kinga i Piotrek pojadą do siedliska, by tam pocieszać zrozpaczoną Magdę (Anna Mucha). W nowych odcinkach bohaterka ma dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Czy dowie się także, że wszyscy jej bliscy, czyli Kinga, Piotrek, Anita (Melania Grzesiewcz), Kamil (Marcin Bosak) czy Adam (Jacek Kopczyński) wiedzą o tym, co zaszło? Nikt z nich jej nie powiedział o skoku w bok Budzyńskiego, czy to będzie gwóźdź do trumny w życiu Magdy?

Widzowie dowiedzą się tego po wakacjach!

Zobacz też:

"M jak miłość" po wakacjach: Szokująca zmiana w wyglądzie Basi! Co się stało?

Małgorzata Lewińska: Od "Lokatorów" do "M jak miłość". Co słychać u polskiej aktorki?

"M jak miłość": Oto synek Franki! Dominika Kachlik pokazała twarz Adama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL