Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388252
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Co po wakacjach? Wielki powrót, koniec przyjaźni i dziecko!

Powrót długo niewidzianych postaci, nowe wątki, intrygi, miłości i koniec przyjaźni. Oto co czeka widzów 23. sezonu "M jak miłość". Premierowe odcinki w TVP2 na początku września, tymczasem u nas sprawdźcie już teraz, co wydarzy się w serialu! Gotowi na start "M jak miłość"?

"M jak miłość": Po wakacjach Natalia wyśle SMS do siostry

Zdradzamy, że po wakacyjnej przerwie Ula (Iga Krefft) odbierze od siostry SMS z widocznym awatarem z dwiema przytulonymi do siebie dziewczynami.

Czy Natalka przywiezie do Grabiny swoją dziewczynę? Niewykluczone, wszystko zależy od dyspozycji czasowej Marcjanny Lelek. Na razie Mostowiaczka ograniczy się jedynie do SMS-a.

Co sądzicie o pomyśle scenarzystów, by Natalka - podobnie jak Marcjanna - zakochała się w dziewczynie?

"M jak miłość": W nowych odcinkach Kasia zwiąże się z Jakubem

Prawdziwa rewolucja szykuje się jednak w życiu Kasi, która od jakiegoś czasu tworzy szczęśliwy związek z Jakubem. W powakacyjnych odcinkach ich uczucie będzie silniejsze niż kiedykolwiek. Jakub zabierze ukochaną na treningi boksu, gdzie będą spędzać czas z Izą i Marcinem. Zakochani po kilku miesiącach bycia razem będzie nawet planować wspólną przyszłość. W życiu pary dojdzie jednak do dramatu, który każe zrewidować ich plany...

Reklama

- Wiadomo, że po pięknych, słonecznych dniach, musi spaść deszcz. Życie to jest sinusoida. Raz jest lepiej, raz jest gorzej - mówiła odcinkach kulis serialowa Kasia.

A w jednej z przedpremierowych scen zapłakana lekarka ściska ukochanego za rękę i mówi, że "trzeba działać". Póki co nie wiadomo, co dokładnie wydarzy się w życiu bohaterów, ale jedno jest pewne - nie zabraknie trudnych chwil i łez!

"M jak miłość" we wrześniu: Koszmar w życiu Kingi i Piotrka?

Jak podaje serwis superseriale.se, w "M jak miłość" po wakacjach wiele będzie się działo w życiu Kingi i Piotrka. Bohaterowie zaangażują się w pomoc bliskiej, w życiu której wszystko wywróciło się do góry nogami. 

Według wspomnianego serwisu, Kinga i Piotrek pojadą do siedliska, by tam pocieszać zrozpaczoną Magdę (Anna Mucha). W nowych odcinkach bohaterka ma dowiedzieć się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). 

Czy dowie się także, że wszyscy jej bliscy, czyli Kinga, Piotrek, Anita (Melania Grzesiewcz), Kamil (Marcin Bosak) czy Adam (Jacek Kopczyński) wiedzą o tym, co zaszło? Nikt z nich jej nie powiedział o skoku w bok Budzyńskiego, czy to będzie gwóźdź do trumny w życiu Magdy?

"M jak miłość": Po wakacjach Kryńska nie pozna Chodakowskiej!

Podczas spotkania w cztery oczy, do którego dojdzie zaraz po wakacyjnej przerwie, zaniepokojona dentystka wygarnie Chodakowskiej, że dla kompletnie obcych sobie ludzi, z którymi poznał ją Janek, odstawiła na bok rodzinę i przyjaciół.

Aleksandra zacznie się bronić, że nikogo nie odstawiła. Po prostu polubiła przebywanie z nowym towarzystwem i wspólne rozmowy o historii sztuki, religii czy ekonomii. Kryńska nie będzie w stanie słuchać tych pozbawionych logiki wyjaśnień i prosto z mostu powie, że nie poznaje Chodakowskiej. Co się stało z jej poczuciem własnej wartości? Z poczuciem humoru? Z empatią? Z rodzinnością?

Co na to Ola? Stwierdzi, że Iwona przesadza. Ona po prostu wreszcie znalazła kogoś, kto ją rozumie, kto myśli podobnie do niej... Dentystka z przekąsem wytknie przyjaciółce, że nowe towarzystwo raczej narzuca jej, co ma myśleć, a ona to bezrefleksyjnie przyjmuje...

Dość powiedzieć, że spotkanie Kryńskiej i Chodakowskiej zakończy niezręczna cisza. Obie panie dojdą do wniosku, że nie mówią już tym samym językiem...

Nowe odcinki "M jak miłość": Franka pozna biologicznego syna!

Widzowie "M jak miłość" tuż przed przerwą wakacyjną dowiedzieli się, że Franka ukrywa przed mężem ważną sprawę z przeszłości - świeżo upieczona pani Zduńska przed laty urodziła bowiem syna Adama, którego oddała do adopcji! Teraz okazało się, że chłopiec jest chory, a jego opiekunowie zwrócili się do Zduńskiej z prośbą o pomoc. Franka wyjedzie do USA i... nie wiadomo czy wróci!

Zdradzamy także, że tuż po wakacjach rodzina biologicznego syna pojawi się w życiu Pawła i Franki na stałe. Na razie nie wiadomo, kto wcieli się w trójkę amerykańskich bohaterów.

Pewne jest natomiast to, że kiedy Paweł dowie się prawdy o tym, że żona okłamywała go w sprawie swojej przeszłości, zupełnie przestanie jej ufać. A przyszłość ich Ich małżeństwa stanie pod znakiem zapytania...

"M jak miłość" po wakacjach: Basia zmieni się nie do poznania!

W nowych odcinkach "M jak miłość" po przerwie wakacyjnej, Basia pójdzie w ślady zbuntowanej kuzynki, Ani i postawi na metamorfozę z pazurem. Role kompletnie się odwrócą, ponieważ do tej pory to Basia była tą odpowiedzialną i spokojną z ich dwójki. 

Na zdjęciach opublikowanych na relacji na Instagramie widzimy, że przefarbowała włosy na... czarno! Gabriela Świerczyńska dokonała nieco mniejszej zmiany w wyglądzie - nie ma już czerwonych włosów, tylko także ciemne. Teraz aktorki wyglądają bardzo podobnie do siebie.

"M jak miłość": 23. sezon. Mateusz wróci do Polski


Jak udało się nam dowiedzieć, niedawno Krystian Domagała po długiej przerwie wrócił już na plan "Emki“, a jego bohater - do Grabiny.

Czy to oznacza, że Mostowiak wybaczy żonie zdradę i znów będą razem? To pytanie na razie musi zostać bez odpowiedzi, choć można się domyślać, że o ile dojdzie do pojednania młodych małżonków, to nie nastąpi to wcale szybko. Znając bowiem scenarzystów "M jak miłość“, z całą pewnością wymyślili dla Lilki i Mateusza mnóstwo przeszkód do pokonania na drodze do szczęścia.

Uważacie, że Lilka i Mateusz powinni uratować swoje małżeństwo?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL