Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość" po wakacjach: Magda będzie miała romans?

Po wakacyjnej przerwie fani serialu "M jak miłość" wreszcie dowiedzą się jak Magda (Anna Mucha) zareaguje na wiadomość o zdradzie męża. Zrozpaczona będzie szukać odskoczni i pocieszenia, które znajdzie... na siłowni? Czy nowa znajomość zawróci jej w głowie tak, że zapomni o Budzyńskim?

Ostatni sezon "M jak miłość" wywołał spore zamieszanie wśród widzów. Wszystko za sprawą niespodziewanej zdrady. W nowych odcinkach Andrzej musi stawić czoła konsekwencjom upojnej nocy z Julią. Ciąża kochanki to tylko jeden z jego problemów.

"M jak miłość" po wakacjach: Spotkanie z kochanką męża

W nowych odcinkach po wakacjach Julia nie będzie mogła już dłużej ukryć swojego stanu. Podczas jednego z procesów źle się poczuje. Z pomocą przyjdzie jej zdradzona żona. 

"Magda oczywiście nie wie, dlaczego Julia się źle czuje. A ponieważ Andrzej jest krystalicznie czystym człowiekiem, więc Magda prędzej siebie by podejrzewała o jakieś kosmate myśli niż o to, że Andrzej mógłby zboczyć na ziemie i tereny nieznane" mówiła Anna Mucha w kulisach serialu. 

Reklama

O zdradzie Budzyńskiego wiedzą niemal wszyscy przyjaciele małżeństwa. Chociaż wszyscy uważają, że Magda powinna wiedzieć o zdradzie, to nikt nie chce jej przekazać złych wieści. 

W nowych odcinkach zdrada w końcu wyjdzie na jaw. Zrozpaczona Magda zaszyje się w Grabinie, by tam zaznać chociaż chwili spokoju. Kobieta będzie przekonana, że już nic nie będzie w stanie uratować jej małżeństwa. Nie, gdy kochanka niewiernego męża będzie spodziewać się jego dziecka. 

Budzyński ma nadzieję, że żona wybaczy mu zdradę. Odpowiedź na to pytanie widzowie poznają dopiero za kilka miesięcy. 

"Koszmarny dzień w pracy. 12 godzin, każda scena moja w każdej scenie ja już wiem. Dzieje się! Po prostu... Ale już powiedziałam Budzyńskiemu co ja na ten temat myślę. Powiedziałam jak ta sytuacja ma teraz wyglądać. Złożył pewne obietnice. Nie wiem czy dotrzyma czy nie" - zdradziła enigmatycznie Anna Mucha na swoim Instagramie. 

"M jak miłość": Przystojniak z siłowni zawróci Magdzie w głowie?

W ostatnim odcinku "M jak miłość" przed przerwą wakacyjną Kinga (Katarzyna Cichopek) i Magda postanowiły popracować nad swoją kondycją i zapisały się na siłownię. Właśnie tam podczas ćwiczeń obie przyjaciółki poznały sympatycznego Michała. Na początku doszło do nieporozumienia, bo dziewczyny wzięły go za trenera, a nie za jednego z klientów.

Michałowi od razu Budzyńska wpadła w oko. Poznali się, gdy Magda nie wiedziała jeszcze o zdradzie męża. Po otrzymaniu wstrząsającej informacji o tym, że kochanka Budzyńskiego jest w ciąży, będzie chciała rozładować napięcie na siłowni. Będzie się tam pojawiać coraz częściej, nie bez powodu!

Czy Michał uleczy zranione serce Magdy? Tego widzowie dowiedzą się po wakacyjnej przerwie!

Zobacz też:

"M jak miłość": Kłótnia Aleksandry i Iwony. To koniec przyjaźni?

"M jak miłość" po wakacjach: Powrót na plan! Co wydarzy się w nowych odcinkach?

"M jak miłość" po wakacjach: Aleksandra zostanie okradziona przez sekciarza!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL