Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1664. Ethan rzuca Lilkę! Poleją się łzy

W 1664. odcinku sagi rodu Mostowiaków (emisja w poniedziałek 30 maja o godz. 20.55 w TVP2) Liliana (Monika Mielnicka) odbierze telefon od Ethana (Paweł Roman), czyli swojego byłego kochanka z Australii, który – jak się okaże - wymienił ją na nowszy model. To, co usłyszy od niego, doprowadzi ją do łez!

"Hi, Lilka. I’m just calling to let you know I closed the bank account you used . So if you were hoping"... ("Cześć, Lilka. Dzwonię, żeby ci tylko powiedzieć, że zlikwidowałem konto bankowe, z którego korzystałaś Więc, jeśli liczyłaś"...) - zakomunikuje Lilce podstarzały Ethan, dla którego porzuciła męża Mateusza (Krystian Domagała).

"M jak miłość": Odcinek 1664. Lilka nie będzie miała nawet na bułkę!

Słowa zamożnego Australijczyka mocno dotkną młodą Mostowiakową, ale porzucona dziewczyna znajdzie w sobie dość siły i honoru, by przerwać wdowcowi, który wycisnął ją jak cytrynę i wyrzucił na śmietnik.

“I know! I couldn’t even buy myself a sandwich. I spent the rest of my savings to get home... Don’t call me ever again. I don’t want anything from you"! ("Wiem! Nie miałam pieniędzy nawet na bułkę. Za ostatnie grosze dojechałam do domu... Nie dzwoń do mnie więcej, niczego od ciebie nie chcę!" - wykrzyczy seniorowi do słuchawki, po czym rozłączy połączenie.

Reklama

Myślicie, że młody Mostowiak wybaczy żonie zdradę i porzucenie? Wrócą do siebie i razem będą wiedli szczęśliwe życie w Grabinie?

"M jak miłość": Odcinek 1664. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1664. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"M jak miłość": Kolejne kłopoty Uli! Horbaczewski pozbawi ją spadku?

"Erynie": Co dzieje się z serialem Netflixa i TVP? Jest komentarz

"Na dobre i na złe": Odcinek 850. Wilczewski odzyska wolność!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL