Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388276
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Kolejne kłopoty Uli! Horbaczewski pozbawi ją spadku?

Finał kolejnego sezonu "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Scenarzyści nie byli w nim łaskawi dla Uli Mostowiak. Na młodą kobietę i jej bliskich spadło w ostatnim sezonie wiele tragedii. Nie tylko musiała pogodzić się ze śmiercią przyjaciół i zająć się ich córką, ale również pożegnała ojca. Co wydarzy się w finale?

"M jak miłość": Odcinek 1664. Co wydarzy się w odcinku?

Gdy Ula wraz z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) odwiedzi grób ojca, na cmentarzu przypadkiem natknie się na  Ziętarę (Mariusz Luszowski), byłego sąsiada Jakubczyka. Senior ostrzeże dziewczynę przed Horbaczewskim (Zbigniew Jaremko).

- Na niego to niech pani uważa! Jest cwany, kuty na cztery nogi i wszystkiego wam nie mówi. Pani ojciec wspominał mi o testamencie. Że zapisał coś dla pani... I że na pewno się pani z tego ucieszy. Pani przyciśnie Horbaczewskiego, mówię pani... Rękę dam sobie uciąć, że on wie coś więcej! - zapowie mężczyzna.

"M jak miłość": Wychowanie dziecka zbliżyło Ulę i Bartka

To nie jedyny problem Uli. Kobieta po śmierci Andrzeja i Marzeny niespodziewanie została przyszywaną matką ich córki, Kalinki. 

Reklama

- Te sytuacje bardzo zbliżają Ulę i Bartka. Kalinka sprawia, że muszą zachować duży spokój, opanowanie. Krok po kroku starają się doprowadzić pewne sprawy do końca - mówi w kulisach serialu Arkadiusz Smoleński.

Po śmierci ojca czuje, że nie wszystko w jej życiu zostało wyjaśnione. Ma poczucie, że wraz ze śmiercią ojca nigdy nie pozna odpowiedzi na wiele odpowiedzi. 

- Ula na pewno chciałaby zamknąć ten etap, ale nie do końca wie jak. Zwłaszcza w sytuacji, w której ojciec się nagle pojawia, a potem odchodzi - wyznała wcielająca się w Ulę Iga Krefft. 

W nowych odcinkach Ula po śmierci ojca będzie musiała skonfrontować się z Horbaczewskim, który pragnie przejąć majątek zmarłego mężczyzny. 

W 1664 odcinku Lisieccy zamówią u kamieniarza nagrobek, a potem pojadą do Zalesia po rzeczy zmarłego Jakubczyka. Tym razem Horbaczewski nie powita już ich miło. Na dzień dobry ponownie zażąda od Uli pieniędzy - na spłatę rzekomego długu jej ojca.

Lisiecka w końcu spróbuje porozmawiać z Horbaczewskim na temat testamentu Jakubczyka. Pokaże mu nawet monetę, którą jej ojciec dał Kalince (Oliwia Kępka).

- Naprawdę chciałbym pomóc, ale nic nie wiem o żadnym testamencie... - perfidnie skłamie gospodarz.

- Ojciec powiedział mi przed śmiercią, że zostawił mi spadek. I mam podstawy, żeby w to wierzyć! Jakiś czas temu dał to mojej córce. Sugerował, że ma tych monet więcej... - nie da za wygraną żona Bartka.

"M jak miłość": Odcinek 1664. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1664. odcinek 22. sezonu "Emki" zostanie wyemitowany w poniedziałek 30 maja o godz. 20.55 w TVP2.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL