Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1595. Wiemy, kiedy Mostowiakowie wracają z wakacji!

Poniedziałek 6 września 2021 roku to data, którą wszyscy polscy serialomaniacy muszą zaznaczyć sobie w swoich kalendarzach. Tego dnia telewizyjna Dwójka rozpocznie emisję 22. sezonu najpopularniejszego niezmiennie od lat tasiemca w Polsce – sagi rodu Mostowiaków. Sprawdźcie, co wydarzy się w „M jak miłość” zaraz po wakacyjnej przerwie! W 1595. odcinku „Emki” (emisja w poniedziałek 6 września o godz. 20.55 w TVP2) Barbara (Teresa Lipowska), seniorka rodu Mostowiaków, zainicjuje szeroko zakrojone poszukiwania swego ukochanego wnuka Mateusza (Krystian Domagała). To będzie główny motyw jesiennych odcinków.

Przypomnijmy, że przed wakacjami młody Mostowiak wyjechał z Grabiny po tym, jak żona Liliana (Monika Mielnicka) zostawiła go dla australijskiego kochanka.

Co konkretnie zrobi Barbara?

1.    Zatrudni agencję detektywistyczną należącą do Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) i Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), by nieoficjalnymi ścieżkami i metodami odnalazła Mateuszka;

O szczegółach jako pierwsi pisaliśmy w tym artykule!

Reklama

2.    Ściągnie do Polski swego syna Marka (Kacper Kuszewski), ojca Mateusza - widzowie dowiedzą się o tym z rozmowy bohaterów; przebywającego w Australii Mostowiaka nie zobaczymy na ekranie;

Zobacz też: "M jak miłość: Mostowiakowie nie zobaczą już Mateusza"

3.    O pomoc poprosi też Staszka Popławskiego (Sławomir Holland), byłego komendanta lokalnej policji. To właśnie on będzie na bieżąco informował Mostowiaków o tym, co udało się ustalić funkcjonariuszom policji w oficjalnym śledztwie.

Jako pierwsi informowaliśmy o tym w artykule "M jak miłość: Wieści na temat młodego Mostowiaka"

O tym, co wydarzy się w premierowych odcinkach "Emki", czytajcie codziennie na www.swiatseriali.interia.pl

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje