Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 388494
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Mostowiakowie wrócą na antenę 5 września! Co się wydarzy?

Z naszych najświeższych informacji wynika, że premierowy, 23. sezon sagi rodu Mostowiaków wystartuje w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2. Emisję nowej serii najpopularniejszego polskiego serialu telewizyjna Dwójka rozpocznie od 1666. odcinka. Zdradzamy, co się w nim wydarzy!

Z naszych najświeższych informacji wynika, że premierowy, 23. sezon sagi rodu Mostowiaków wystartuje w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2. Emisję nowej serii najpopularniejszego polskiego serialu telewizyjna Dwójka rozpocznie od 1666. odcinka. Zdradzamy, co się w nim wydarzy!
"M jak miłość" /Agencja W. Impact

Przypomnijmy, że już przed wakacyjną przerwą uroczy na pozór Janek (Wojciech Kalarus) całkowicie zawładnął życiem Aleksandry (Małgorzata Pieczyńska), pięknej mamy Marcina (Mikołaj Roznerski) i Olka (Maurycy Popiel). Omotał i sprawił, że odsunęła się od własnych synów i wnuków.

Chodakowska - zamiast być blisko rodziny - zaczęła żyć życiem bliżej nieokreślonej wspólnoty. Niestety, Wójcik wciągnął ją w szpony sekty. Ludzie, których dzięki niemu poznała, stali się dla niej najważniejsi. Któregoś razu zapomniała nawet o odebraniu wnuka z przedszkola!

Reklama

"M jak miłość": Odcinek 1666. Chodakowska zignoruje ostrzeżenie Kryńskiej!

Pierwszą osobą, która zorientuje się, że odkąd Aleksandra spotyka się z Wójcikiem i jego towarzystwem, bardzo się zmieniła, i to - niestety – na niekorzyść, będzie Iwona (Hanna Śleszyńska). Postanowi szczerze porozmawiać o tym z przyjaciółką.

- Powiedz, co jest w tych ludziach tak bardzo fascynującego? O co tu chodzi? Bo odstawiłaś na bok rodzinę, przyjaciół… – zapyta Kryńska bez owijania w bawełnę. 

- Nikogo nie odstawiłam, po prostu wyjechałam z nimi na dwa tygodnie. Lubię z nimi przebywać, rozmawiać… o wszystkim – o religii, sztuce, ekonomii… - zbulwersuje się Chodakowska. 

- Olu, proszę cię! I teraz odkryłaś, że właśnie tego ci w życiu brakowało? – zacznie ironizować Iwona. 

- Wyzłośliwiasz się. Nie bardzo wiem, dlaczego - wzruszy ramionami Aleksandra.

- Powiem ci, kochana, że już od jakiegoś czasu... odkąd częściej zaczęłaś spotykać się z Jankiem, dziwnie się zachowujesz. Ale po tym wyjeździe to już w ogóle wróciłaś totalnie odmieniona. Nie poznaję cię. Co stało się z twoim poczuciem humoru? Z dystansem do siebie? – wytknie przyjaciółce dentystka. 

- Przesadzasz. Cieszę się, że wreszcie znalazłam kogoś, kto mnie rozumie… Kto myśli podobnie

- Raczej, kto mówi ci, co masz myśleć... – z przekąsem rzuci Kryńska. 

- Chyba się... nie dogadamy – powie urażona Ola. - Chyba nie... – westchnie Iwona.

"M jak miłość": Odcinek 1666. Kochanek z sekty ogołoci konto Chodakowskiej!

Zaraz po spotkaniu z Iwoną Aleksandra umówi się na spotkanie z Jankiem w siedzibie swojego banku, a tam wyrobi mu pełnomocnictwo do własnego konta i zgromadzonych oszczędności całego życia. Zrobi to w tajemnicy przed synami, o co zresztą wcześniej poprosi ją Wójcik. Sekciarz wymusi za to na niej stwierdzenie, że ma do niego… bezwarunkowe zaufanie. 

Zaraz po wyjściu z banku seniorka dozna pierwszego szoku, bo sekciarz bezczelnie obwieści jej, że nie może pójść z nią na obiad, bo ma umówione kolejne spotkanie. Gdy potem uporczywie nie będzie odbierał od niej telefonów, Ola sprawdzi stan swojego konta. Z przerażeniem odkryje wtedy, że Wójcik wypłacił wszystkie jej pieniądze. 

"Saldo dostępne wynosi zero złotych" – przeczyta kompletnie bezradna Aleksandra.

"M jak miłość": Odcinek 1666. Sekta nie pozwoli, by ktoś stanął jej na drodze

Gdy w końcu Janek łaskawie odbierze od niej telefon, roztrzęsiona zapyta go:

- Jak mogłeś mi to zrobić?! Wypłaciłeś wszystkie moje pieniądze

- Pozwól, że ci przypomnę. Sama wyraziłaś na to zgodę, dałaś mi pełnomocnictwo. – chłodno odpowie Wójcik. 

- Ale ja mam dzieci, wnuki! Rodzinę! Muszę myśleć o ich przyszłości - wybuchnie Ola. 

- Masz teraz nową rodzinę. Nas. A jeśli twoja była rodzina w jakiś sposób cię ogranicza. Powinnaś coś z tym zrobić – usłyszy w odpowiedzi. 

- Co ty mówisz? - zdenerwuje się jeszcze bardziej Aleksandra. 

- No przecież nie pozwolimy, żeby ktoś stanął nam na drodze. Ale o tym przecież już wiesz - stwierdzi sekciarz. 

"M jak miłość": Odcinek 1666. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1666., pierwszy po wakacyjnej przerwie odcinek "M jak miłość" TVP2 pokaże w poniedziałek 5 września o godz. 20.55 w TVP2.

Zobacz też:

"Teściowie": Cezary Pazura na zdjęciu z Wiktorem Zborowskim. "Po spowiedzi"

"Korona Królów. Jagiellonowie" od stycznia 2023 roku w TVP1

 "Lokatorzy": Gwiazdy serialu po latach! Jak się zmienili?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL