Teściowie
Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 47
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Cezary Pazura na zdjęciu z Wiktorem Zborowskim. "Po spowiedzi"

Cezary Pazura zamieścił na Instagramie zdjęcie z planu serialu "Teściowie". "A ja już po spowiedzi" - napisał aktor obok fotografii z Wiktorem Zborowskim w stroju księdza. W komentarzach pod wpisem fani przypomnieli pamiętną rolę Wiktora Zborowskiego z serialu "Ranczo", w którym wcielał się w postać biskupa Sądeckiego.

Emitowany w latach 2006-2016 serial "Ranczo" w momencie swojej największej popularności przyciągał przed ekrany aż 10 milionów widzów, co czyniło go absolutnym rekordzistą wśród produkcji telewizyjnych. Mimo że od zakończenia emisji serialu minie wkrótce 6 lat, co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o wznowieniu prac nad hitem TVP.  

Nowe zdjęcie Cezarego Pazury, na którym pozuje z Wiktorem Zborowskim, z pewnością sprowokuje kolejną dyskusję na temat ewentualnego powrotu do Wilkowyj. Obaj aktorzy spotkali się jednak na planie nowego serialu Polsatu "Teściowie".

Reklama

"Teściowie": Cezary Pazura gwiazdą nowego serialu Polsatu

Ma to być pełna humoru i zwrotów akcji serialem komediowym, pokazującym w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe stare jak świat. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

Serial jest opowieścią pełną rodzinnych emocji związanych z relacją  dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ona - fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on - pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży  więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Rodzice Andżeliki to dorobkiewicze - posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, mieszkający w okazałym domu, a Ledwoniowie to skromna rodzina: związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego.

Zderzenie dwóch tak różnych z pozoru rodzin prowadzi do całej masy zabawnych sytuacji, a na dodatek okazuje się, że ojcowie: Zenon Nagórski (Cezary Pazura) i Roman Ledwoń (Cezary Kosiński) znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. Na szczęście wszystko twardą, kobiecą ręką trzyma energiczna Babcia (Małgorzata Rożniatowska), dbając aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.

Autorami scenariusza są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztof Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię a producentem wykonawczym  serialu jest firma TFP.

Serial pojawi się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie na antenie Telewizji Polsat.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Teściowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy