Cezary Pazura: Syn aktora skończył 10 lat. Podobny do taty?

Syn Cezarego Pazury- Antoni - skończył 10 lat. "Syneczku, niech apetyt na życie nigdy Cię nie opuszcza! Twój uśmiech sprawia, że warto żyć, pracować i czekać na 'dokładkę'" - napisał aktor.

"Moja duma — mój Syn Antoni kończy dziś dziesięć lat! Syneczku, niech apetyt na życie nigdy Cię nie opuszcza! Twój uśmiech sprawia, że warto żyć, pracować i czekać na 'dokładkę'. Dzięki Tobie wszystko, co najpiękniejsze staje się możliwe. Kocham" - napisał na Instagramie Cezary Pazura.

Internauci z miejsca zauważyli podobieństwo do aktora. Wielu z nich stwierdziło, że Antoni urodę odziedziczył po słynnym tacie.

Reklama

Cezary Pazura: Ojciec idealny

Cezary Pazura jest idealnym ojcem - taki wniosek przychodzi na myśl każdemu, kto widział zdjęcia, jakie aktor publikuje w mediach społecznościowych. W towarzystwie dzieciaków - Amelii, Antoniego i Rity - odtwórca roli Cezarego w niezapomnianym "13 Posterunku" czuje się jak... w siódmym niebie. Najstarsza córka, Anastazja, jest już dorosłą kobietą, ale też zawsze może liczyć na swego sławnego tatę.

"Supermężczyzna to taki, który umie się zajmować własnymi dziećmi. Niby proste, ale dla niektórych jednak dość skomplikowane" - napisała ostatnio o mężu Edyta Pazura.

Cezary Pazura zawsze marzył o dużej rodzinie, więc nie kryje, że - choć jest już spełniony jako ojciec - nie miałby nic przeciwko, żeby znów zostać tatą. Co prawda jego żona zażartowała niedawno, że "fabryka jest już zamknięta" i więcej dzieci nie przewiduje, to jednak aktor uważa, że kolejna pociecha to... sprawa wcale niewykluczona.

Cezary Pazura: Dzieci kosztują

"Wynegocjowałem z żoną... Jeżeli udałoby się mieć dobre zaplecze finansowe, bo dzieci kosztują, to ja bym się zdecydował i Edytka powiedziała, że też" - wyznał Cezary Pazura w wywiadzie, dodając pół żartem, pół serio, że musiałby jednak najpierw wygrać w "totka".

Przypomnijmy, że Cezary Pazura po raz pierwszy został ojcem w 1989 roku. Wkrótce po tym, jak Anastazja przyszła na świat, rozstał się z jej mamą i sam wychowywał córkę.

Z małżeństwa z Weroniką Marczuk nie ma dzieci, ale w ciągu ostatnich lat - odkąd poślubił Edytę - doczekał się aż trójki (w 2009 roku urodziła się Amelia, w 2012 roku Antoni, a w 2018 roku Rita).

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy