Teściowie
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 38
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Teściowie": Nowy serial Polsatu w gwiazdorskiej obsadzie! Znamy szczegóły

Ruszyły zdjęcia do „Teściów”, pełnego humoru i zwrotów akcji serialu komediowego, pokazującego w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i konflikty pokoleniowe stare jak świat. Doskonałą zabawę gwarantuje doborowa obsada m.in. Cezary Pazura, Joanna Kurowska, Cezary Kosiński, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec i Magdalena Wójcik.

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych.

"Teściowie": Fabuła nowego serialu Polsatu

Serial jest opowieścią pełną rodzinnych emocji związanych z relacją  dwojga młodych ludzi: Andżeliki Nagórskiej (Julia Wieniawa) i Lucjana Ledwonia (Ignacy Liss). Ona - fanka social mediów marząca o oszałamiającej karierze w telewizji, on - pasjonat średniowiecza, w trakcie doktoratu z historii. Gdy uświadamiają sobie, że nie mogą bez siebie żyć, postanawiają udawać, że dziewczyna jest w ciąży  więc przyszli teściowie szybko powinni kupić im mieszkanie. Dochodzi do spotkania dwóch rodzin, co uruchamia lawinę zabawnych zdarzeń.

Rodzice Andżeliki to dorobkiewicze - posiadacze dojrzewalni bananów i hurtowni warzyw, mieszkający w okazałym domu, a Ledwoniowie to skromna rodzina: związek listonosza i właścicielki niewielkiego osiedlowego salonu kosmetycznego.

Reklama

"Teściowie": Zderzenie dwóch światów

Zderzenie dwóch tak różnych z pozoru rodzin prowadzi do całej masy zabawnych sytuacji, a na dodatek okazuje się, że ojcowie: Zenon Nagórski (Cezary Pazura) i Roman Ledwoń (Cezary Kosiński) znają się jeszcze z czasów szkolnych i żywią do siebie ogromną niechęć. Na szczęście wszystko twardą, kobiecą ręką trzyma energiczna Babcia (Małgorzata Rożniatowska), dbając aby sprawy nie wymknęły się spod kontroli.

"Teściowie": Twórcy

Autorami scenariusza są Krzysztof Jaroszyński oraz Mariusz Cieślik, operatorem obrazu jest Grzegorz Kuczeriszka, który wraz z Krzysztof Jaroszyńskim odpowiada także za reżyserię a producentem wykonawczym  serialu jest firma TFP.

"Teściowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Serial pojawi się najpierw na platformie Polsat Box Go, a następnie  na Antenie Telewizji Polsat.

Zobacz też:

Marcin Hycnar w "Słudze narodu". "Nie będę grał prezydenta Wołodymyra Zełenskiego"

"Wotum nieufności": Na planie serialu padł ostatni klaps

Zrezygnowali z ról, które okazały się legendarne! Po latach żałują?

Zobacz więcej w POLSAT BOX GO!

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama