Reklama

M jak miłość

Ocena
serialu
9,8
Super
Ocen: 372571
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Marcin pomyli Izę z Asią!

Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie do tego stopnia zaślepiony zazdrością o żonę, że po raz kolejny oskarży Izę (Adriana Kalska) o zdradę z Michałem (Paweł Deląg)! Mało tego: znów rzuci się na rywala z pięściami! Sprawdź, jak do tego dojdzie!

Ujawniamy, że w 1591. odcinku "Emki“ (emisja we wtorek 18 maja o godz. 20.55 w TVP2) Chodakowski z samego rana podaruje przeziębionej żonie ciepłą czapkę oraz szalik w pięknym różu.

Jak na ironię, że tego samego dnia Iza spotka się w wydawnictwie z Joasią (Barbara Kurdej-Szatan), która akurat wróci do Polski. Jako pierwsi pisaliśmy o tym w TYM artykule.

Gdy okaże się, że wdowa po Tomku (Andrzej Młynarczyk) jest cała przemarznięta, Iza wspaniałomyślnie odda jej czapkę oraz szalik, które dostała od męża.

Reklama

W wyniku tego jakiś czas później dojdzie do fatalnego nieporozumienia. Chodakowski z daleka zobaczy, jak Asia - ubrana w kupioną przez niego czapkę - całuje się przed wydawnictwem z Michałem... Oczywiście będzie pewien, że zobaczył swoją żonę w objęciach rywala! W szale chorobliwej zazdrości natychmiast ruszy do domu Ostrowskiego, by przyłapać go z Izą na gorącym uczynku. Na miejscu zastanie... Joannę. Wcześniej jednak zdąży zaatakować pisarza.

Gdy do Marcina w końcu dotrze, że znów zrobił z siebie wariata, pojedzie w odwiedziny do Olka (Maurycy Popiel), by zwierzyć mu się ze swojej pomyłki. Brat po raz kolejny poradzi mu, by skorzystał z pomocy psychologa, skoro wciąż nie potrafi zapanować nad własną agresją i zazdrością.

Jak Iza zareaguje na wieść o skandalicznym wyczynie swego męża?

AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama