Reklama

"M jak miłość": Powrót Joasi!

35-letnia Barbara Kurdej-Szatan po raz pierwszy po urlopie macierzyńskim wystąpi w 1591. odcinku sagi rodu Mostowiaków, którego emisję TVP2 zaplanowała na wtorek 18 maja o godz. 20.55. Wtedy to grana przez rozchwytywaną aktorkę Joasia wróci wraz z Wojtkiem (Feliks Matecki) z Francji do Polski.

Gdy Barbara Kurdej-Szatan zaszła w drugą ciążę, twórcy "M jak miłość" wysłali jej bohaterkę do Paryża do ojca Adama (Juliusz Krzysztof Warunek). Widzowie najpopularniejszego polskiego serialu po raz ostatni przed przerwą mogli oglądać ją w 1551. odcinku, który został wyemitowany 15 grudnia 2020 roku.

Wyjazd za granicę tak naprawdę był ucieczką Joasi, która bardzo zawiodła się na mężczyznach. Przypomnijmy, że Michał (Paweł Deląg) zataił przed nią fakt, że Leszek (Sławomir Uniatowski) miał bardzo poważny wypadek w Himalajach. Potraktowała to jako zdradę z jego strony.

Reklama

W sumie Chodakowskiej nie było w serialu przez 40 odcinków, czyli przez pięć miesięcy! Nic więc dziwnego, że fani nie mogli się już doczekać jej powrotu.

Zdradzamy, że przyjazd Joasi będzie niespodzianką dla Michała (Paweł Deląg). Od razu po wylądowaniu na lotnisku Chodakowska w towarzystwie Wojtka odwiedzi Ostrowskiego w należącym do niego wydawnictwie. 

- Wreszcie! Już myślałem, że się nie doczekam... - ucieszy się Michał.

- Ale ty, Wojtek, urosłeś... Daję słowo! Wyjechał chłopiec, wrócił... facet! - skomentuje.

Gdy tylko pisarz dowie się, że w willi Joasi na Wietrznej wciąż mieszka Kamil (Marcin Bosak), bo w jego nowym domu trwa remont, natychmiast zaprosi przyjaciółkę pod swój dach. Chodakowska z wielką radością zgodzi się skorzystać z jego gościnności.

Uwadze Ostrowskiego nie ujdzie, że Joasia traktuje go z dystansem. Z klasą uspokoi ją, żeby nie czuła się zobowiązana.

- Chcę, żebyś miała pewność, Joasiu... - zapewni ją Michał.

- To cię do niczego nie zobowiązuje. Jesteśmy - tak, jak chciałaś - przyjaciółmi. A co będzie dalej, co nam los przyniesie, tego nie wie nikt... - filozoficznie stwierdzi pisarz.

Czy między Joasią a Michałem na nowo rozkwitnie miłość?


AIM

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje