M jak miłość
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 392344
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Co dalej? Twórcy zdradzają, co dzieje się na planie

Ostatni odcinek 24. Sezonu "M jak miłość" został wyemitowany w miniony wtorek (21.05). Twórcy pozostawiają fanów bez nowych epizodów na najbliższe trzy miesiące. W mediach społecznościowych uchylają jednak rąbka tajemnicy, co aktualnie dzieje się na planie!

"M jak miłość": Nowe odcinki po wakacjach

24. sezon "M jak miłość" w tym roku wyjątkowo zakończył się wcześniej niż przypuszczano. Ostatni odcinek (1808) pozostawia widzów w niepewności odnośnie przyszłych losów Marcina Chodakowskiego. Jak wiemy, bohater grany przez Mikołaja Roznerskiego został porwany przez Rafała (Kamil Drężek), który stoi na czele mafii.

Reklama

Przyszłe losy Chodakowskiego są niewiadome, choć jak wskazuje zwiastun kolejnego sezonu, lubiany przez widzów bohater prawdopodobnie... straci pamięć

"M jak miłość": Prace nad kolejnym sezonem trwają

"M jak miłość" powróci na antenę już po wakacjach. Twórcy jednak są świadomi, jak wiele czasu do tego pozostało, dlatego w mediach społecznościowych serialu dzielą się nagraniami z pracy nad nowym sezonem.

"Emocjonujący finał sezonu "M jak miłość" za nami, a my kręcimy dla Was ciąg dalszy! Pozdrowienia z planu!" - możemy przeczytać w opisie pod najnowszym postem na ich Instagramie (@mjakmilosc.official).

Zobacz też: "M jak miłość": Najważniejsze momenty 24. sezonu. Co się wydarzyło?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy