Reklama

Julia Wróblewska żegna przyjaciółkę! Wzruszający wpis aktorki

Julia Wróblewska jakiś czas temu zamieściła na swoim Instagramie dramatyczny wpis, w którym poinformowała o nieszczęśliwym wypadku, jakiemu uległa jej czworonożna przyjaciółka. Zwierzątka nie udało się uratować, a młoda aktorka do dziś rozpacza. W najnowszym poście ogłosiła, że zamierza upamiętnić swoją pupilkę i spróbować pogodzić się ze stratą.

Aktorka straciła pupila!

Julia Wróblewska, która jako mała dziewczynka podbiła serca widzów rolą w filmie "Tylko mnie kochaj", opublikowała w mediach społecznościowych dramatyczny wpis. Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie, który obserwuje już pół miliona osób, przekazała druzgocące wieści. 22-latka poinformowała fanów o śmierci jednej ze swoich czworonożnych przyjaciółek. Jakiś czas temu doszło do nieszczęśliwego wypadku, w wyniku którego życie straciła jej fretka Kiara.

Aktorka do dziś nie może się pozbierać po tej stracie. Ostatnio poinformowała jednak swoich fanów, że planuje upamiętnić swoją czworonożną przyjaciółkę i zorganizować jej godny pogrzeb. Zdradziła również, że czas pogodzić się z jej odejściem i jak najpiękniej uwiecznić ukochaną Kiarę.

Reklama

Gwiazda swoim ostatnim wpisem wywołała lawinę komentarzy i moc wirtualnych serduszek. Większość fanów wspiera Wróblewską w trudnych chwilach, zostawiając pod zdjęciem pokrzepiające słowa.

"Trzymaj się kochana jesteś silna dasz radę przesyłam dużo wsparcia ❤️❤️"

"Super wyglądasz i trzymaj się tak dobrze zawszę! Przesyłam dużo pozytywnej energii"

"Pięknie! Powodzenia, bądź uśmiechnięta tak jak na zdjęciu ! ❤️"

Zobacz też: "Receptura": Cezary Żak o dramatycznym finale przygody z dzieciństwa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Julia Wróblewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne