Reklama

Mickey Rourke i Carré Otis: O ich toksycznym związku było głośno! Wywołali niejeden skandal

Mickey Rourke od lat nie schodzi z pierwszych stron gazet. Dawny amant i wielkie odkrycie Hollywood przez skłonność do alkoholu oraz narkotyków niemal zniszczył swoją karierę. Jego życie uczuciowe nie było mniej burzliwe. O jego związku z Carré Otis rozpisywały się wszystkie media. Okazało się, że życie z aktorem było dla modelki koszmarem.

Mickey Rourke i Carre Otis: Historia związku

Mickey Rourke zaczynał swoją karierę od występu w filmach telewizyjnych i serialach "80’s" oraz "Cinema mill". Międzynarodową sławę zyskał dzięki rolom w takich produkcjach jak "1941", "Harry Angel", "Rumble fisch", "Rok smoka", "Zapaśnik", "Niezniszczalni". O jego romansach i aferach było głośno. Potrafił zrobić awanturę, wdać się w bójkę; jak sam mówił "palił za sobą mosty".

Młodsza od niego o 16 lat Carré Otis była modelką, której zdjęcia pojawiały się na okładkach najważniejszych magazynów - wystarczy wymienić "Vogue", "Harpers Bazar" czy "Allure". Świat filmu i blichtr show-biznes nie okazały się jednak dla niej łaskawe -  walczyła z anoreksją, uzależnieniem od narkotyków, a po latach wyznała, że jako nastoletnia dziewczyna została zgwałcona przez Geralda Maine, szefa agencji modelek.

Reklama

Para poznała się na planie filmu "Dzika Orchidea" w 1989 roku. Zaiskrzyło między nimi od razu - to była wielka miłość, o której rozpisywały się media. Rourke i Otis szybko stali się ulubieńcami publiczności. Jednak prawda była zupełnie inna.

Zobacz też: "Wikingowie": Trzeci sezon w Polsacie

Dramat za zamkniętymi drzwiami

Za zamkniętymi drzwiami rozgrywał się dramat - i Rourke, i Otis byli uzależnieni od narkotyków i alkoholu, cały czas się kłócili, wzajemnie się okłamywali. Później Otis oskarżyła męża (para pobrała się w 1992 roku) o zmuszanie do seksu i przemoc. Dwa lata po ślubie aktor został aresztowany - miał pobić swoją żonę. Kobieta zeznała również, że Rourke przypadkowo postrzelił ją w ramię, jednak nigdy nie przyznał się do zarzuconego mu czynu.

Stwierdził, że to kłamstwo, a Carré Otis manipuluje faktami. W wywiadach przerzucali się oskarżeniami - Otis oskarżała aktora o przemoc domową, on zaprzeczał i był gotów iść do więzienia, niż przyznać się do zarzutów, które były według niego fałszywe. Ostatecznie Rourke nie poniósł żadnych konsekwencji i nie został skazany.

Zobacz też: Jennifer Aniston rezygnuje z gali nagród Emmy

Koniec tolsycznej znajomości

Burzliwy związek pary zakończył się rozwodem w 1998 roku, jednak Otis odeszła od aktora już dwa lata wcześniej. Po latach wyznała, że tkwiła w tej toksycznej relacji ponieważ nie potrafiła poradzić sobie ze swoimi problemami, a mąż był dla niej całym światem. Dziś Carré Otis powróciła do dawnego zawodu - jest modelką plus size.

Z kolei Mickey Rourke wraca powoli na szczyt kariery. Kończy z używkami, a na premierę czeka kilka produkcji z jego udziałem, w tym film "WarHunt" oraz serial "MacGruber".

Zobacz więcej:

Jane Powell nie żyje

Gwiazdor "Chirurgów" oskarżony o mobbing!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Mickey Rourke | Otis Carre

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje