Reklama

"Przyjaciele": Jennifer Aniston rezygnuje z udziału we wrześniowej gali Emmy. Boi się mutacji Delta

Do Emmy Award nominowana była ośmiokrotnie, statuetkę otrzymała raz - za rolę Rachel Green w serialu "Friends" ("Przyjaciele"). Było to w 2002 roku. Teraz, po emisji entuzjastycznie przyjętego przez widzów odcinka specjalnego "Friends: The Reunion" Jennifer Aniston znów mogłaby wrócić do domu ze statuetką. Nie stanie się tak, ponieważ aktorka nie wybiera się na galę wręczania nagród.

Zaskakująca decyzja Jennifer Aniston

O swojej decyzji Aniston poinformowała w programie "Jimmy Kimmel Live". Wyjaśniła, że nie pójdzie na galę Emmy, bo obawia się tzw. wariantu Delta koronawirusa. Wcześniej w wywiadzie dla "In Style" powiedziała, że unika kontaktu z osobami niezaszczepionymi i takimi, które odmawiają odpowiedzi na pytanie, czy się szczepiły. Teraz w programie Kimmela przyznała, że obawia się o bezpieczeństwo w sytuacji, gdy coraz więcej osób zaraża się wariantem Delta. Zapowiedziała też, że jeżeli podczas najbliższej gali rozdania prestiżowych nagród, nazywanych "telewizyjnymi Oscarami" dostanie statuetkę, to w jej imieniu odbierze ją reżyser Ben Winston.

Reklama

Jennifer Aniston dodała, że z powodu pandemii większość czasu spędza w domu. Wychodzi tylko do pracy na planie drugiego sezonu serialu "The Morning Show", by odwiedzić przyjaciół Jasona Batemana i Courteney Cox lub udzielić wywiadu.

Tegoroczna gala Emmy Award odbędzie się 20 września w namiocie na tarasie kompleksu rozrywkowego L.A. Live, obok Microsoft Theater. Liczba gości została ograniczona do 600. Każdy będzie musiał poddać się badaniu temperatury ciała i przedstawić dowód szczepienia oraz ujemny wynik testu na Covid-19.

Według naukowców z Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa w USA w ciągu minionej doby zarejestrowano 2585 ofiar śmiertelnych Covid-19. (PAP Life)

pba/ gra

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Aniston Jennifer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL