Grey's Anatomy

Chirurdzy

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 945
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Chirurdzy": Patrick Dempsey terroryzował współpracowników na planie

Za kilka dni ukaże się książka ukazująca kulisy powstania „Chirurgów”, jednego z najpopularniejszych amerykańskich seriali ostatnich lat. Z udostępnionego właśnie przez „The Hollywood Reporter” fragmentu publikacji dowiedzieć się można m.in., że uwielbiany przez widzów Patrick Dempsey, czyli odtwórca roli dr Dereka Shepherda, notorycznie zastraszał współpracowników. „U niektórych członków obsady pojawiły się objawy zespołu stresu pourazowego” – wspomina producent wykonawczy serialu.

Patrick Dempsey: "Chirurdzy" byli jego trampoliną do sławy

Występ w "Chirurgach" pozostaje dla Patricka Dempseya jedną z najważniejszych pozycji w aktorskim portfolio. Rola Dereka Shepherda, utalentowanego neurochirurga o złotym sercu, zagwarantowała mu międzynarodową popularność i sympatię widzów. Za swoją kreację otrzymał nagrodę People’s Choice oraz nominację do Złotego Globu. Gdy w 11 sezonie produkcji Derek zmarł w wyniku obrażeń doznanych wskutek wypadku samochodowego, widzowie wpadli w histerię i domagali się przywrócenia ukochanej postaci. Powstała wówczas petycja, którą podpisało kilkadziesiąt tysięcy załamanych "żałobników".

Reklama

Patrick Dempsey terroryzował współpracowników?

Jak się jednak okazuje, odtwórca roli Shepherda w niczym nie przypomina swojego szlachetnego bohatera. Tak twierdzą jego koledzy z planu "Chirurgów", z którymi rozmawiała Lynette Rice, autorka książki "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy" o kulisach tworzenia tego serialu. Jak wynika z udostępnionego przez "The Hollywood Reporter" fragmentu publikacji, Dempsey szybko zdobył ogromną popularność, zwłaszcza wśród żeńskiej części widowni. To sprawiło, że stał się ulubieńcem producentów i scenarzystów serialu. Wielką słabość miała do niego przede wszystkim twórczyni produkcji, Shonda Rhimes. Aktor, wykorzystując to, że ma mocną pozycję w ekipie, regularnie dopuszczał się mobbingu na planie zdjęciowym.

Oskarżenia pod adresem aktora

Karygodne zachowanie Dempseya doprowadziło ponoć do konfliktu z jego serialową ukochaną, a później żoną, Ellen Pompeo.

Książka "How to Save a Life: The Inside Story Of Grey’s Anatomy" zadebiutuje na rynku wydawniczym już 21 września. (PAP Life)

Zobacz więcej:

"Flash": Logan Williams zmarł w wieku 16 lat. Matka żąda ponownego zbadania sprawy

Reese Witherspoon w ciężkim stanie! Miała omamy i majaczenia

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Chirurdzy | Patrick Dempsey

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy