Reklama

HBO Max: Seriale

Ocena
serialu
6,8
Niezły
Ocen: 44
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny": Pierwsze trzy odcinki na HBO Max

Serial "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" to kolejna mroczna opowieść o nastolatkach, które mają swoje tajemnice i muszą zmierzyć się z zamaskowanym niebezpieczeństwem. Dwadzieścia lat po tragicznych wydarzeniach, które wstrząsnęły Millwood, nowe pokolenie zmuszone jest zapłacić za sekretnie popełnione grzechy... nie tylko swoje.

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny": O czym opowie serial?

Produkcja "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" opowiada o nowym pokoleniu nastolatków prześladowanych przez A - tajemniczego, zamaskowanego mordercę, który chce wymierzyć im karę za grzechy matek, ale także ich własne.

Dwadzieścia lat wcześniej seria tragicznych wydarzeń wstrząsnęła robotniczym miasteczkiem Millwood. Teraz, w dzisiejszych czasach, całkiem inna grupa nastolatek - nowe kłamczuchy - jest dręczona przez nieznanego napastnika i zmuszona do zapłacenia za sekretny grzech popełniony przez ich rodziców dwie dekady temu... Ich własne grzechy też nie pozostają bez znaczenia. W tej wersji mrocznej historii o dojrzewaniu znajdujemy się wiele kilometrów od Rosewood, nadal jednak w istniejącym i znanym z klasycznych "Słodkich kłamstewek" uniwersum. W serialu jesteśmy w zupełnie nowym mieście i śledzimy losy nowego pokolenia.

Reklama

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny": Obsada i twórcy

W serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" występują: Bailee Madison, Chandler Kinney, Zaria, Malia Pyles i Maia Reficco jako grupa przyjaciółek z nowego pokolenia, a także Mallory Bechtel, Sharon Leal, Elena Goode, Lea Salonga, Eric Johnson i Alex Aiono.

Serial wyprodukowany został przez Muckle Man Productions Roberto Aguirre-Sacasy i Alloy Entertainment we współpracy z Warner Bros. Television. I. Marlene King (autorka oryginalnego serialu "Słodkie kłamstewka"), Michael Grassi, Caroline Baron oraz Leslie Morgenstein i Gina Girolamo z zespołu Alloy również pełnią obowiązki producentów wykonawczych serialu, opartego na bestsellerowej serii książek Sary Shepard.

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny": Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinki 1-3 serialu "Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" od dzisiaj są już dostępne w HBO Max. Kolejne odcinki dodawane będą co tydzień w czwartki. Serial liczy 10 odcinków.

Zobacz też:

Spice Girls: Powstanie dokument o słynnym 'girlsbandzie'

Pedro Pascal w nowym serialu HBO. Zagra dentystę zamieszanego w morderstwo

"Ród smoka": Powstała aplikacja AR do hodowania smoków z prequela "Gry o tron"

Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery, galerie, komentuj i czytaj opisy odcinków już dwa tygodnie przed emisją w Polsce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama