Gliniarze
Ocena
serialu
6,4
Niezły
Ocen: 2806
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wraca ulubiony serial Polaków! Ten sezon ku radości widzów będzie dłuższy

Kiedy zło zaczyna panoszyć się po ulicach Warszawy i okolic, do akcji wkraczają „Gliniarze”! Intrygujące sprawy kryminalne, manewry zapierające dech w piersiach, to dla nich codzienność. Nowy sezon hitowego serialu jest dłuższy od poprzednich - ma aż 75 odcinków!

Już w jednym z pierwszych odcinków Natalia (Ewelina Ruckgaber) i Kuba (Piotr Mróz) będą musieli rozwiązać sprawę dotyczącą jubilera. I chociaż pierwsze ustalenia wskazują, że motywem była zwykła kradzież, wkrótce okaże się, że mają do czynienia z rozbudowaną siatką przestępców. Z kolei do Adama (Aleksander Mackiewicz) i Olgi (Natalia Brudniak) powróci stara sprawa kryminalna. Detektywi, staną w oko w oko z niebezpiecznym mężczyzną. Czy tym razem uda się detektywom rozwiązać zagadkę do końca?

"Gliniarze": Życie rodzinne i uczuciowe. Co czeka ich tym razem?

Towarzysząc tytułowym bohaterom w pracy na komendzie, widzowie będą również mogli śledzić życie prywatne detektywów, które także w ich przypadku miewa zarówno słodki, jak i gorzki smak. W życiu Krystiana (Tomasz Skrzypniak) pojawi się przyrodni brat. Chociaż sprawia on wrażenie poukładanego i sympatycznego chłopaka z dobrą pracą i narzeczoną, to szybko okaże się to tyko gra pozorów. Kłopoty nie ominą również Natalii (Ewelina Ruckgaber), która po odzyskaniu adoptowanego syna, będzie mieć kolejny problem. Z pomocą będę chciały przyjść przyjaciółki Natalii, ale jej problemy zostaną również odkryte przez szefostwo. Co z tego wyniknie? Adam (Aleksander Mackiewicz) postanawia znaleźć dla siebie zdrową odskocznię i ponownie mocno angażuje się w prowadzenie klubu judo, w którym osobiście prowadzi treningi dla trudnej młodzieży.

Reklama

"Gliniarze": Obsada hitowego serialu

Nowy sezon "Gliniarzy" to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych i lubianych bohaterów: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller, Helena Chorzelska, Dariusz Dłużewski, Zbigniew Kozłowski, Oliwia Bieniuk, Przemysław Saleta, Lea Olesiak, Łukasz Strzałka, Radosław Rutkowski, Magdalena Soczawa, Robert Szewczyk, Bartosz Winiarski, Michał Głowacki i Aleksandra Fronczak.

"Gliniarze": Kiedy i gdzie oglądać?

"Gliniarze" od 4 marca, od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie!

Zobacz też:

Powrót znanych i lubianych! Dłuższe sezony przygód ulubieńców widzów

Widzowie pokochali ją w hicie TVP! Teraz stoi na straży prawa w nowym serialu kryminalnym

Polsat
Dowiedz się więcej na temat: Gliniarze | Ewelina Ruckgaber | Piotr Mróz | Monika Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy