Dziedzictwo Emanet

Ocena
serialu
9,3
Super
Ocen: 837
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo": Seher podstępem zabiera Yusufa. Yaman grozi jej śmiercią

"Dziedzictwo" to nowy turecki serial, który ma szansę stać się kolejnym hitem TVP. Widzowie muszą przygotować się na sporą dawkę nieoczekiwanych zwrotów akcji, szalonych intryg i mrocznych sekretów. W odcinku 2. serialu Sehrer po śmierci Kevser uda się do rezydencji rodziny Kirimli, żeby w tajemnicy przed Yamanem zobaczyć Yusufa i zabrać go do siebie. Co zrobi mężczyzna, gdy dowie się o podstępie? Przedstawiamy szczegółowe streszczenie.

"Dziedzictwo" – opis fabuły serialu

"Dziedzictwo" to serial tureckiej produkcji, który przedstawia poruszającą historię miłości biednej dziewczyny i bogatego biznesmena. Zarówno Yaman, jak i Seher, bo tak nazywają się główni bohaterowie, dbają o siostrzeńca Yusufa.

W wyniku wypadku chłopiec stracił matkę Kevser, z którą rodzeństwo nie rozmawiało, odkąd wyszła za mąż bez zgody ojca. Na łożu śmierci Kevser prosi swoją siostrę Seher, aby zaopiekowała się jej synem. Dziewczyna przenosi się do rezydencji rodziny Kirimli, a między nią i Yamanem powoli rodzi się uczucie.

Reklama

"Dziedzictwo": odcinek 2 – streszczenie

Seher udaje się do rezydencji rodziny Kirimli, żeby po raz pierwszy w życiu zobaczyć swojego siostrzeńca. Ikbal (szwagierka Yamana) wyraża zgodę na jej wejście do rezydencji. Między chłopcem i jego ciocią od razu tworzy się silna więź. Okazuje się, że Kevser bardzo wiele opowiadała chłopcu o swojej rodzinie.

Seher wykorzystuje nieobecność Yamana i zapewniając służbę, że ma zgodę pana domu, zabiera chłopca do siebie. Na wieść po postępku Seher, Yaman wpada we wściekłość każe swoim ludziom znaleźć adres Seher, po czym siłą wdziera się do jej domu i zabiera chłopca. Świadkiem tej sceny jest ojciec Seher. Jego schorowane serce nie wytrzymuje cierpienia i staruszek trafia do szpitala.

Seher nie daje za wygraną i próbuje przekonać Yamana, żeby oddał jej Yusufa. Mężczyzna okazuje jej pogardę i grozi śmiercią, jeśli jeszcze raz zbliży się do chłopca. Tymczasem mały Yusuf dowiaduje się o śmierci matki.

"Dziedzictwo": odcinek 2. Gdzie i kiedy oglądać?

Kiedy i na jakim kanale oglądać "Dziedzictwo"? Odcinek 2. serialu "Dziedzictwo" zostanie wyemitowany w piątek, 31 marca 2023 roku. Premierę będzie można obejrzeć o godzinie 16:05 na antenie TVP 1. Z kolei powtórki odcinków serialu "Dziedzictwo" będą pokazywane od poniedziałku do piątku o godz. 5:15 w TVP 1.

Wszystkie odcinki serialu "Dziedzictwo" będzie można obejrzeć również w internecie. Dostępne będą na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Zobacz także:

"Akacjowa 38": Czy Leonor weźmie potajemny ślub z Pablem?

"Wspaniałe stulecie": Nurbanu zabija Nazenin na rozkaz Hürrem. Kto odpowie za jej śmierć?

"Zakazany owoc": Kaya znajduje filmik z Yigitem. Mężczyzna grozi Sahice

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Dziedzictwo | streszczenie odcinków | TVP 1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy