Akacjowa 38 Acacias 38

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 322
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Czy Leonor weźmie potajemny ślub z Pablem?

"Akacjowa 38" odcinek 59 z pewnością dostarczy widzom przed telewizorami wielu wrażeń. Leonor zacznie planować potajemny ślub z Pablem, a Germana czeka bardzo przykra sytuacja. Nie zabraknie również wielkiej awantury z udziałem Felipe. Sprawdź losy bohaterów "Akacjowej 38".

"Akacjowa 38" to hiszpańska, kostiumowa produkcja. Akcja serialu rozgrywa się w 1899 roku. Główną bohaterką tego serialu jest Carmen - ciężarna kobieta, która żyje w nieszczęśliwym małżeństwie z powodu przemocy domowej. Punktem kulminacyjnym jest zabicie męża przez kobietę w akcie samoobrony przed gwałtem.

Po zabójstwie Carmen wraz z matką ucieka z miasta, w międzyczasie rodzi córkę, którą zostawia w klasztorze. Postanawia rozpocząć nowe życie - przyjmuje imię Manuela i zatrudnia się jako pokojówka w budynku przy tytułowej "Akacjowej 38"

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 59 - streszczenie

"Akacjowa 38" odcinek 59 porusza trzy główne wątki, które wzbudzą emocje w widzu. Cayetana i German postanowią wybrać się na wspólny rejs wycieczkowcem. Niestety dojdzie do bardzo przykrej sytuacji. German nie będzie mógł przekroczyć granicy kraju ze względu na obowiązujący go zakaz opuszczania kraju.

Inną, emocjonującą sceną odcinka 59 "Akacjowej 38" będzie awantura w domu Trini i Ramona z udziałem Felipe. Kobieta da upust swoim emocjom, gdy nawiąże się rozmowa ubogiego dzieciństwa Hermini. 

W odcinku 59 "Akacjowej 38" nie dojdzie do ślubu Leonor i Pabla, jednak kobieta będzie chciała zrealizować taki plan. Czy osiągnie swój cel? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "Akacjowej 38".

Gdzie i kiedy można zobaczyć serial "Akacjowa 38" odcinek 59?

Hiszpański serial "Akacjowa 38" jest transmitowany od poniedziałku do piątku w godzinach wieczornych. Odcinek 59 "Akacjowej 38" będzie można obejrzeć już 30 marca o godzinie 18:45 w TVP2. Cały odcinek "Akacjowej 38" potrwa około 40 minut

Oczywiście widzowie mogą liczyć na powtórkę swojego ulubionego serialu. Archiwalny odcinek "Akacjowej 38" obejrzycie w następnym dniu czyli 31 marca o godzinie 13:15. Serialowe zaległości można nadrobić na platformie TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

Czytaj także:

Akacjowa 38 - obsada, streszczenia, odcinki

"Wotum nieufności" to polskie "House of Cards"? Premiera nowości w Polsacie

"Matka": W pogoni za demonami przeszłości. Nowy serial już od 27 lutego w Polsacie

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | hiszpańskie seriale | nowe odcinki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy