Wspaniałe stulecie Muhtesem Yuzyıl

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 9848
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wspaniałe stulecie": Nurbanu zabija Nazenin na rozkaz Hürrem. Kto odpowie za jej śmierć?

Ostatnio we "Wspaniałym stuleciu" Sulejman złożył Selimowi niezapowiedzianą wizytę, jednak nie skończyła się ona pomyślnie. Nie brakowało nagłych zwrotów akcji, jednak nowy epizod serialu dostarczy fanom jeszcze więcej emocji. Tym razem punktem kulminacyjnym będzie zamordowanie pięknej Nazenin. W jaki sposób zginie faworyta sułtana i kto odpowie za jej śmierć? Co jeszcze wydarzy się w tureckim hicie? Tego dowiecie się, czytając streszczenie 245 odcinka "Wspaniałego stulecia".

"Wspaniałe stulecie" to serial historyczny, który w Telewizji Polskiej po raz pierwszy śledzić mogliśmy w 2014 roku. Turecka produkcja, która zachwyciła wówczas fanów, dziś jest ponownie emitowana na ekranie. 

Pomimo upływu lat, historia miłości sułtana Sulejmana Wspaniałego i jego pięknej niewolnicy Hürrem wcale się nie zestarzała. Interesująca fabuła, wspaniała scenografia i piękne XVI-wieczne kostiumy sprawiają, że nowi fani z niecierpliwością wyczekują kolejnych epizodów. 

Reklama

Jakie pikantne sekrety bohaterów poznają tym razem? Przedstawiamy streszczenie 245 odcinka "Wspaniałego stulecia" i podajemy szczegóły jego emisji w TVP.

"Wspaniałe stulecie": Odcinek 245 - streszczenie. Nazenin zamordowana z rozkazu Hürrem

Sümbül Aga podejmuje decyzję o odejściu z haremu, w którym nie czuje się już dobrze. Wbrew ostrzeżeniom matki, Mustafa postanawia wyjawić Bajazydowi swoja największą tajemnicę. Mówi mu potajemnym ślubie z Mihrunnisą. Rüstem przekazuje sułtanowi listy, w których możni bejowie Amasyi zachwalają księcia Mustafę. Sułtan jest dumny z syna. 

Tymczasem zazdrosna Hürrem rozkazuje Nurbanu zabić piękną Nazenin. Młoda kobieta, obawiając się gniewu sułtanki, bez wahania wykonuje jej polecenie. Podczas rozmowy spycha faworytę Sulejmana z balkonu i ta ginie na miejscu. 

"Wspaniałe stulecie": odcinek 245. Kiedy i gdzie oglądać?

Odcinek 235 "Wspaniałego stulecia" fani obejrzą w sobotę, 25 marca o godzinie 11:00 na antenie TVP Kobieta. Jeszcze tego samego dnia o godzinie 19:30 wyemitowana zostanie tam powtórka.

Serial można śledzić również na kanale TVP1, jednak tam epizody pojawiają się z opóźnieniem. Są emitowane z od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.

***

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Instagramie Świat Seriali.

Czytaj również:

Doda dostanie prestiżową nagrodę? Czekała na to dziesiątki lat

Hugh Grant nie wierzył w sukces filmu "Cztery wesela i pogrzeb"

W telewizji budzi strach. Sara James zdradza jaki naprawdę jest juror "Mam Talent"

Zobacz także:

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy