Zakazany owoc Yasak Elma

Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 648
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Zakazany owoc": Kaya znajduje filmik z Yigitem. Mężczyzna grozi Sahice

W serialu „Zakazany owoc” wciąż wiele się dzieje. Yildiz otrzymała od tajemniczego nadawcy dowód zdrady Halita z Leylą. Ender zaprasza Nadira na kolację. Ten podejrzewa jednak, że to ona maczała palce w sprawie z kasynem. Co czeka naszych bohaterów w najnowszym odcinku? Na którym kanale Telewizji Polskiej można oglądać tę produkcję?

"Zakazany owoc" to produkcja, która ciągle zaskakuje swoją fabułą. Yildiz po wyjściu z aresztu dowiedziała się o zdradach Halita. Czy wykorzysta dowody przeciwko niemu? Czy to Ender maczała w tym palce? Poznajmy streszczenie 188. odcinka serialu.

"Zakazany owoc": o czym opowiada serial

Produkcja powstała w 2019 roku i z początku koncentrowała się na losach Yildiz i Zeynep. To dwie siostry z ubogiej dzielnicy Stambułu, które chciały zmienić coś w swoim życiu. Yildiz dążyła do bogactwa i dołączenia do elity. Zeynep natomiast jedyne, czego potrzebowała do szczęścia, to szczerej miłości. Ich marzenia w końcu się spełniły. Obie związały się z bogatymi biznesmenami.

Reklama

Po dwóch sezonach jednak pożegnaliśmy Zeynep z serialu. Po tym, jak udało jej się związać z Alihanem, para zdecydowała się wyjechać. Miało to miejsce w 136 epizodzie. Od tamtej pory śledzimy głównie losy Yildiz i Ender. Kobiety pomimo wzajemnych wojen znalazły teraz wspólnego wroga. Jest nim nowa partnerka Halita - Sahika.

"Zakazany owoc": odc. 188. Streszczenie i opis odcinka

Erim wyznaje Yildiz, że znalazł sobie dziewczynę. Lila i Yigit znów zaczynają coś do siebie czuć. Yildiz na podstawie zdjęć zaczyna wierzyć w romans Halita z Leylą. Prosi o pomoc Ender. Ta zastanawia się jednak ciągle nad Nadirem. Kobieta podejrzewa, że biznesmen ma partnerkę. Kaya znajduje pendrive z filmikiem, którym groziła Ender Sahika. Mężczyzna każe Sahice odejść z ich życia.

"Zakazany owoc": odc. 188. Kiedy i gdzie oglądać serial?

Odcinek nr 188 pojawi się w telewizji w czwartek, 30 marca. Emisja nastąpi na antenie TVP2 o godzinie 17:15. "Zakazany owoc" można oglądać również w Internecie. Wszystkie odcinki po premierze są udostępniane na TVP VOD.

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

***

Zobacz też:

"Wspaniałe stulecie": Skandal w Manisie! Sulejman powitany przez pijanego Selima

"Na dobre i na złe": Odcinek 879. Bart narazi syna na niebezpieczeństwo!

"Na Wspólnej": Odcinek 3598. Iga trafi do szpitala. Co z dzieckiem?

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy