Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12490
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Odcinek 3598. Iga trafi do szpitala. Co z dzieckiem?

W 3598. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 29 marca, o 20.15 w TVN) Iga wiele zaryzykuje, by doprowadzić śledztwo dotyczące porywaczki dzieci do końca. Choć akcja będzie udana, kobieta trafi do szpitala...

"Na Wspólnej": Odcinek 3598. Co z dzieckiem Igi i Michała?

W 3598. odcinku "Na Wspólnej" Iga i Robert sprytnie podchodzą porywaczkę podczas przesłuchania i dowiadują się od kobiety, gdzie przetrzymywana jest dziewczynka porwana kilka dni wcześniej. Przybysz natychmiast organizuje nalot antyterrorystów na wskazany dom. Robert odradza szefowej udział w akcji, ale ta nie odpuszcza! Po odnalezieniu dziecka zostaje ono zabrane do szpitala, a po chwili trzeba wezwać kolejną karetkę... do Igi!

"Na Wspólnej": Odcinek 3598. Weronika pod wrażeniem Nalepy!

W kancelarii Weroniki trwają nerwowe negocjacje Lwa z panem Antonim. Nagle staruszek zaczyna mieć problemy z oddychaniem. Nalepa - widząc symptomy zawału serca - natychmiast reaguje. Każe Roztockiej wieźć ich do szpitala! Podczas szaleńczej jazdy po Warszawie Lew podtrzymuje pana Antoniego przy życiu. Weronika jest pod wrażeniem!

Reklama

"Na Wspólnej": Odcinek 3598 Wymarzony pensjonat nie dla Hofferów?

Honorata i Roman już planują swoje życie w pensjonacie, którego jeszcze nie kupili. Ale mają nadzieję - Iza chce zainwestować w ich biznes okrągły milion. Planują też sprzedać dom w Krówkach. Hoffer przyjeżdża do pensjonatu z pracownikiem banku, który ma udzielić mu kredytu. Wszystko idzie świetnie do chwili, gdy... pojawia się kolejny kupiec zainteresowany inwestycją!

"Na Wspólnej": Odcinek 3598. Kiedy i gdzie obejrzeć?

3598. odcinek "Na Wspólnej" zostanie wyemitowany w środę 29 marca, o 20.15 w TVN.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy