Na dobre i na złe

Ocena
serialu
9,7
Super
Ocen: 85493
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na dobre i na złe": Odcinek 879. Bart narazi syna na niebezpieczeństwo!

W 879. odcinku "Na dobre i na złe" (emisja w środę 29 marca, o 20.55 w TVP 2) dojdzie do groźnej sytuacji z udziałem Barta. Lekarz krótko po operacji opuści szpital i będzie chciał odjechać autem razem... z Tymkiem. Artur zupełnie nie będzie świadomy tego, jak bardzo naraża syna.

"Na dobre i na złe": Odcinek 879. Stan Barta pogarsza się?

W 879. odcinku "Na dobre i na złe" badania Barta wykażą, że chory ma zmianę zapalną tętnicy szyjnej. Po operacji jego stan jednak się nie poprawi... A gdy Artur zostanie na chwilę sam z Tymkiem, wykorzysta okazję i nie tylko wymknie się na parking, ale wsiądzie też z synem do auta i spróbuje odjechać! 

- Tata, nie wolno wychodzić ze szpitala, jak się jest chorym... Tata, zatrzymaj się... Boję się! 

Julia w ostatniej chwili dobiegnie do samochodu i męża zatrzyma, naprawdę przerażona. 

Reklama

- Co ty robisz?! Miałeś udar, zabieg!

Gdy zagrożenie minie, emocje jednak wcale nie opadną. A Burska - pomiędzy strachem i wyrzutami sumienia - znów będzie o krok od załamania... Zwłaszcza, gdy w oczach Barta zobaczy nagle łzy. 

- Jak mogłeś tak zrobić?! Narażasz Tymka! Przecież mogło się coś stać! W takim stanie wsiadać do samochodu?! Mogłeś mieć wypadek! Jesteś niebezpieczny... Rozumiesz?... Niebezpieczny! Czy ty mnie słyszysz?! Czy w ogóle rozumiesz, co mówię?!... Artur?...

- Artur... Co się dzieje?... Już dobrze... Podam ci coś na uspokojenie... Najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło! Przepraszam...

"Na dobre i na złe": Odcinek 879. Kiedy i gdzie obejrzeć?

879. odcinek "Na dobre i na złe" zostanie wyemitowany w środę 29 marca, o 20.55 w TVP 2.

www.nadobre.tvp.pl/
Dowiedz się więcej na temat: Na dobre i na złe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy