Dziedzictwo Emanet
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 1396
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Dziedzictwo" Finał porwania Ikbal. Czy kobieta zostanie uratowana?

Na kanale TVP1 zaplanowano emisję kolejnych odcinków tureckiego serialu "Dziedzictwo". Zastanawiasz się, co wydarzy się w odcinku 228-232? Na szczęście my już wiemy. Jak potoczy się sprawa porwania Ikbal? Co planuje Bora? Tego wszystkiego dowiesz się ze streszczenia odcinków 228-232 serialu "Dziedzictwo".

"Dziedzictwo" jest tureckim serialem, który bije rekordy oglądalności także w Polsce. Emitowany jest na kanale TVP1. Jest to historia miłości Yamana i Sahar, których łączy wspólna opieka nad synem zmarłej siostry Sahar. Niestety w ich historię wkraczają siostry - Zuhal i Ikbal, które nie chcą dopuścić do małżeństwa i wciąż plątają losy ukochanych.  

"Dziedzictwo" odc. 228 - streszczenie

Ikbal jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Zuhal coraz bardziej żałuje swojej decyzji. Porywacze po odebraniu okupu mają na rozkaz Melahat pozbyć się kobiety, a wraz z nią także Yamana. Zuhal próbuje ostrzec mężczyznę, wysyła mu więc tajemniczą wiadomość z użyczonego od współwięźniarki telefonu.  

Reklama

W międzyczasie niczego nieświadoma Ikbal przyznaje się do swoich zbrodni, co zostaje nagrane na taśmie. Bora dalej próbuje uwieść Neslihan, choć ta unika jego towarzystwa. Ali pobija na posterunku mężczyznę, który znęcał się nad swoją żoną. Na jego nieszczęście świadkiem zdarzenia jest komendant.  

Firat otrzymuje listę prawdopodobnych miejsc, w których mogą przetrzymywać Ikbal. Postanawia je sprawdzić wraz z Yamanem. Po otrzymaniu tajemniczej wiadomości Yaman i Firat postanawiają się rozdzielić, aby mieć większą szansę na uratowanie Ikbal.  

"Dziedzictwo" odc. 229 - streszczenie

W odcinku 229 "Dziedzictwa" dochodzi do wielu dramatycznych wydarzeń. Po zdarzeniu na posterunku Ali zostaje zawieszony w obowiązkach, jednak mężczyzna po stracie ukochanej za bardzo się tym nie przejmuje.  

Przeczytaj także: Czy Yildiz osiągnie swoje marzenia? Tajemnice "Zakazanego owocu" odsłonięte

Ikbal zostaje wywieziona przez porywaczy nad urwisko, gdzie ma zostać zabita. W ostatniej chwili ratuje ja Yaman, który strzela z pistoletu otrzymanego przez Seher. Ikbal i Yaman wracają do domu, gdzie czekają na nich Seher i Ziya. Ikbal czuje się upokorzona, kiedy Seher okazuje jej nadmierną serdeczność.  

Frat odnajduje nienaruszony samochód Bory i podejrzewa, że mężczyzna okłamał Neslihan w sprawie wypadku. Bora realizuje swój plan i oświadcza się Neslihan.  

"Dziedzictwo odc. 230 - streszczenie

Czy Neslihan przyjęła oświadczyny Bory? Tego widzowie dowiedzą się w odcinku 230 "Dziedzictwa". Streszczenie rozpoczyna najważniejsza informacja, jaką jest przyjęcie pierścionka przez Neslihan. Dziewczyna jednak na prośbę narzeczonego ukrywa pierścionek przed swoją ciocią.  

Koledzy z komisariatu i bliscy Aliego próbują go pocieszyć i przywrócić mu chęć życia. Z kolei Ikbal nie może dojść do siebie po porwaniu.  

Melahat jest wściekła z powodu nieudanej akcji i wyżywa się na Zuhal. Ogłasza jej, że zabije osobę, która zdradziła lokalizację jej siostry.   

"Dziedzictwo" odc. 231 - streszczenie

Co stanie się w odcinku 231 "Dziedzictwa"? Streszczenie ujawni wiele ciekawych wątków i rozwieje wasze wątpliwości. Zuhal zdobywa nagranie z porwania Ikbal i przesyła je siostrze. Jednocześnie dołącza wiadomość z szantażem. Jeśli Ikbal jej nie uwolni, nagranie trafi do Yamana. Kobieta domyśla się, że za porwaniem stała jej siostra.  

Ali wzruszony nagraniem Kiraz, które podłożyła jego ciotka, postanawia zacząć wszystko od nowa i podnieść się po stracie żony.  

Przeczytaj także: Victoria ze "Zbuntowanego anioła" po latach! Czas jest dla niej bardzo łaskawy

Yaman prosi Seher, aby spróbowali zacząć od nowa. Dzięki temu ich małżeństwo ma szansę stać się prawdziwe. Seher po rozmowie z Nadire, postanawia zgodzić się na propozycję męża.  

"Dziedzictwo" odc. 232 - streszczenie

Ali postanawia wrócić do życia, ale nie w szeregach policji. Frat, Ibrahim i Czarna próbują namówić go do powrotu do służby, jednak dopiero rozmowa z komendantem sprawia, że Ali postanawia zostać. Ikbal obiecuje siostrze, że pomoże jej wydostać się z więzienia.  

Yamen, chcąc odzyskać miłość swojej żonie, szuka pomocy u Cengera. Ten przedstawia mu historię miłości rodziców Yamena. Zainspirowany nią mężczyzna postanawia napisać list do ukochanej.  

Kiedy i gdzie obejrzeć serial "Dziedzictwo" odc. 228-232?

Serial "Dziedzictwo" emitowany jest na kanale TVP 1 codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05. Odcinki 228-232, których streszczenie znajduje się powyżej możesz obejrzeć od 4 do 8 marca o godzinie 16:05 na kanale TVP 1.  

Przeczytaj także:

"Klan": Odcinek 4303. Ubiegnie rywala i znów będą razem!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2959. Zaprosi go do siebie. Pojednają się?

"Zatoka szpiegów" Franz zostaje zdemaskowany! Po której stronie zostanie?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: dziedzictwo | seriale | Tureckie seriale | TVP1
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy