Zakazany owoc Yasak Elma
Ocena
serialu
8,9
Bardzo dobry
Ocen: 1368
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy Yildiz osiągnie swoje marzenia? Tajemnice "Zakazanego owocu" odsłonięte

Serial "Zakazany owoc" od momentu pojawienia się na ekranach telewizorów polskich widzów wzbudza ogromne emocje. Intrygi, zwroty akcji oraz oczywiście romanse sprawiają, że produkcja zdobyła uznanie nad Wisłą. Przed nami nowe odcinki "Zakazanego owocu", w których również nie zabraknie filmowych wrażeń, a bohaterowie udowadnią, że zakazany owoc smakuje najlepiej. Ender założy podsłuch w gabinecie Handan, a Emir zachwyci się kobietą, która w mediach udaje Yildiz. Co jeszcze czeka widzów? Będzie też niemiłe zaskoczenie dla fanów Cagataya. Oto streszczenia odcinków serialu "Zakazany owoc" od 414. do 418. odcinka.

"Zakazany owoc" to turecka produkcja obyczajowa, która skupia się na losach Yildiz i Zeynep. Pierwsza z nich marzy o bogatym życiu i wierzy, że pewnego dnia spotka księcia z bajki i bogato wyjdzie za mąż. Z kolei Zeynep chce zrobić karierę i ciężko na to pracuje. Yilidz i Zeynep są jak ogień i woda, a ich życie zmienia się, gdy na ich drodze pojawiają się bogaci biznesmeni. Widzowie tureckiego serialu przenoszą się nad Bosfor, towarzysząc głównym bohaterkom w drodze do szczęścia. Co czeka nas w kolejnych odsłonach? Oto streszczenie serialu "Zakazany owoc" w odcinkach 414-418.

Reklama

"Zakazany owoc" odcinek 414: streszczenie serialu

W poprzednich odcinkach serialu "Zakazanego owocu" byliśmy świadkami między innymi tego, jak Ender i Yildiz obmyślają wspólną intrygę. Widzowie mogli również zobaczyć, jak Dogan jest zazdrosny o swoją żonę, a z kolei Handan pozoruje targnięcie się na swoje życie. Jak będą wyglądać nowe odcinki "Zakazanego owocu"? Streszczenie 414. odcinka to zapowiedź tego, jak Ender i Caner uświadamiają Gamze, że Handan ją oszukała.

"Zakazany owoc" odcinek 414. to również większe skupienie historii na Ender, która zakłada podsłuch w gabinecie Handan. Z kolei skłócony z Cagatayem Sedahi prosi Dogana o pomoc. Nowy odcinek "Zakazanego owocu" przyniesie również pewne rozstrzygnięcia związane z Yildiz. Ta postanawia porozmawiać z kobietą podszywającą się pod nią w mediach. Rozmowa przybiera niezwykle intrygujący dziwny kurs.

"Zakazany owoc" odcinek 415: streszczenie serialu

Streszczenie 415. odcinka "Zakazanego owocu" to między innymi zapowiedź nieporozumień. Emir jest bowiem zachwycony kobietą, która w mediach udaje Yildiz. Z kolei Cagatay i Sedahi publicznie obnażają oszustwo Dogana. Handan i Ender zabiegają o względy Sedahiego. Streszczenie "Zakazanego owocu" zapowiada również niebezpieczeństwo.

"Zakazany owoc" odcinek 416: streszczenie serialu

Nowy odcinek "Zakazanego owocu" przyniesie rozstrzygnięcie pomiędzy Emirem a Doganem. 416. odcinek serialu to kolejna odsłona konfliktu między mężczyznami. Tym razem jednak to Emir odnosi zwycięstwo i wraz z Cagatayem świętuje pokonanie rywala. Co jeszcze wydarzy się w 416. odcinku "Zakazanego owocu"? Widzowie "wybiorą się" również na wspólny obiad, na który zaprasza Gamze z przyjaciółkami. Jako że Ezgi ma agresywnego męża, Ekin postanawia interweniować

"Zakazany owoc" odcinek 417: streszczenie serialu

W 417. odcinku "Zakazanego owocu" zdarzenia wymkną się spod kontroli głównych bohaterów. Dowiadujemy się, że Dogan zlecił "pozbycie się" Cagataya, ale nie przewidzi tego, że razem z nim do uszkodzonego samochodu wsiądą także Yildiz i Ender. Nowy odcinek "Zakazanego owocu" zapowiada tragedię, okazuje się bowiem, że samochód Cagataya spadnie z urwiska, a on poniesie śmierć na miejscu.

"Zakazany owoc" odcinek 418: streszczenie serialu

Nowy 418. odcinek "Zakazanego owocu" przenosi widzów w przyszłość w aż dwa lata po wypadku. Co stanie się z głównymi bohaterami? Dowiadujemy się między innymi, że Caner i Emir prowadzą hotel. Z kolei Dogan siedzi w więzieniu. To nie koniec rewelecji, bo nowy odcinek "Zakazanego owocu" to także kontynuacja opowieści o Yildiz, która urodziła córkę. Brat Handan odziedziczył wielki spadek. Yildiz usiłuje pozbyć się kłopotliwej lokatorki.

Kiedy i gdzie oglądać serial "Zakazany owoc"?

Serial emitowany jest codziennie od poniedziałku do piątku. Gdzie oglądać "Zakazany owoc"? Produkcję można śledzić w TV na antenie TVP2 oraz online na vod.tvp.pl. O której godzinie i kiedy oglądać "Zakazany owoc"? Nowe odcinki transmitowane są o godz. 17.15. Kiedy oglądać "Zakazany owoc" 414-418? Te zostaną wyemitowane:

  • "Zakazany owoc" odcinek 414: poniedziałek 26 lutego;
  • "Zakazany owoc" odcinek 415: wtorek 27 lutego;
  • "Zakazany owoc" odcinek 416: środa 28 lutego;
  • "Zakazany owoc" odcinek 417: czwartek 29 lutego;
  • "Zakazany owoc" odcinek 418: piątek 1 marca.

Osoby, które nie będą mogły zasiąść przed telewizorem podczas premiery, mogą śledzić powtórki tureckiego "Zakazanego owocu" w serwisie streamingowym TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Zakazany owoc | streszczenia seriali | Tureckie seriale | seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy