Reklama

Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 30
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Andor": Ruszyły zdjęcia do drugiego i finałowego sezonu!

Według najnowszych doniesień nowy sezon serialu "Andor" ma pojawić się na platformie Disney+ dopiero w 2024 roku. Plany zdradził twórca produkcji, Tony Gilroy.

"Andor": Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu

Jak donosi Collider, 21 listopada (na dwa dni przed finałowym odcinkiem pierwszej serii) ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu "Andora". W wywiadzie opublikowanym na łamach serwisu kilka tygodni temu twórca serialu, Tony Gilroy, wyjawił, że prace na planie potrwają do sierpnia 2023 roku. Później nastąpi dość długi proces postproduckji, co oznacza, że nowe odcinki zobaczymy najprawdopodobniej dopiero w 2024 roku.

"Andor": Dwa sezony, dwadzieścia cztery odcinki i pięć lat

Każdy z dwóch sezonów serialu "Andor" składał się będzie z 12 odcinków. Pierwszy sezon, który zadebiutuje w ofercie Disney+ 21 września, skoncentruje się na pierwszych 12 miesiącach całości. W drugim sezonie widzowie będą mogli zobaczyć, co dzieje się z bohaterami przez cztery kolejne lata.

Reklama

"Skala tej produkcji jest ogromna" - przyznaje Gilroy. "Reżyserzy pracują w trzyodcinkowych blokach, mamy więc cztery trzyodcinkowe bloki" - ujawnił twórca "Andora".

Ten system pracy doprowadził do innej struktury drugiego sezonu "Andora". "Spojrzeliśmy na to i stwierdziliśmy: 'Wow, będzie interesujące, jeśli każdy z tych bloków zostanie wykorzystany do przedstawienia innego roku. Z każdym kolejnym blokiem zbliżamy się o rok [do finału]" - dodał.

Akcja serialu "Andor", którego głównym bohaterem będzie grany przez Diega Lunę Cassian Andor, rozgrywać się będzie na pięć lat przed wydarzeniami z filmu "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie". To właśnie w prequelu "Nowej nadziei" poznaliśmy i pożegnaliśmy zarazem postać Andora.

Zobacz też:

Indiana Jones powróci w nowym serialu Disneya? Są takie plany!

Z "Matrixa" do "Gwiezdnych wojen". Gwiazda zagra w nowym serialu

"Wikingowie: Walhalla": Co za wiadomość! Marcin Dorociński w 2. sezonie serialu Netflixa!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy