Disney+: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 90
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Indiana Jones powróci w nowym serialu Disneya? Są takie plany!

Indiana Jones doczeka się serialowej wersji? Bardzo możliwe! Disney rozważa obecnie realizację serialu, związanego z uniwersum słynnego poszukiwacza przygód. Póki co nie wiadomo dokładnie, o czym opowiadałaby produkcja. Jasne jest jednak, że zabrakłoby w niej Harrisona Forda. Aktor jakiś czas temu potwierdził, że kolejna część przygód jego bohatera, której premiera zaplanowana jest na przyszły rok, będzie ostatnim projektem z jego udziałem.

Disney zrealizuje serial z uniwersum Indiany Jonesa?

Jak ustalił portal Variety, Disney od jakiegoś czasu zastanawia się nad stworzeniem serialowej wersji przygód słynnego podróżnika. Za realizację produkcji miałyby odpowiadać wytwórnie filmowe The Mouse House lub Lucasfilm. 

Póki co nie ma żadnych szczegółowych informacji o projekcie. Nieznana jest fabuła, ani nawet czas, w jakim miałaby się rozgrywać akcja. Wiadomo jedynie, że w roli Indiany Jonesa na pewno nie zobaczymy już Harrisona Forda. Aktora po raz ostatni w roli kultowego bohatera zobaczymy na ekranach w przyszłym roku w piątym z serii filmów o przygodach Jonesa. 

Reklama

"Indiana Jones 5": Kiedy premiera?

Premiera filmu "Indiana Jones 5" zaplanowana została na 30 czerwca 2023 roku. Film reżyseruje James Mangold ("Logan: Wolverine"), a w rolach głównych występują w nim jeszcze m.in. Phoebe Waller-Bridge, Thomas Kretschmann, Boyd Holbrook, Toby Jones i Antonio Banderas.

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy