Netflix: Seriale
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 546
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Wikingowie: Walhalla": Co za wiadomość! Marcin Dorociński w 2. sezonie serialu Netflixa!

Netflix zapowiedział właśnie datę premiery drugiego sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla" a wraz z nim niesamowitą wiadomość dla polskich widzów! W najnowszych odcinkach sagi w jedną z ról wcieli się Marcin Dorociński.

"Wikingowie: Walhalla": Fabuła pierwszego sezonu

"Wikingowie: Walhalla" to całkowicie nowy rozdział widowiskowej sagi o Wikingach. Fabuła nowego serialu oryginalnego "Wikingowie: Walhalla" rozgrywa się na początku XI wieku i pokazuje historię najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Eriksona, Freydis, Haralda Srogiego i normańskiego króla Wilhelma Zdobywcy. Bohaterowie będą przecierać szlaki i walczyć o przetrwanie w ciągle zmieniającym się i ewoluującym świecie.

"Wikingowie: Walhalla": Powstanie drugi i trzeci sezon

10 marca 2022 roku Netflix poinformował, że powstanie drugi i trzeci sezon serialu "Wikingowie: Walhalla". Decyzja zapadła wtedy bardzo szybko - w serwisie pierwsza odsłona przygód wikingów zadebiutowała bowiem 25 lutego 2022 roku.Na ekranie ponownie zobaczymy m.in. Sama Corletta (Leif Eriksson), Fridę Gustavsson (Freydis Eriksdotter) i Leo Sutera(Harald Sigurdsson). Pieczę nad serialem podobnie jak w pierwszym sezonie sprawuje Jeb Stuart.

Reklama

Marcin Dorociński: Najpierw "Mission: Impossible", teraz "Wikingowie"

To kolejna radosna wiadomość dotycząca międzynarodowej kariery Marcina Dorocińskiego. Dokładnie miesiąc temu, 22 października, aktor poinformował, że po latach starań zagra w kolejnej odsłonie "Mission: Impossible" u boku Toma Cruise'a.

"Pozdrawiam Was serdecznie z Londynu. Nadszedł dzień, w którym (dzięki uprzejmości producentów filmu Mission Impossible @tomcruise i #christophermcquarrie) - po miesiącach spekulacji, mogę z radością i niemałym wzruszeniem potwierdzić swój udział w tej legendarnej serii" - zaczął swój wpis na Facebooku.

"Pierwszym castingiem, który otrzymałem od mojej londyńskiej agencji był MI - Ghost Protocol. Przegrałem. Od tego czasu nagrałem ponad 1200 self tape’ów. I przegrałem je wszystkie. Pierwszy self tape wygrałem w zeszłym roku - po ponad dziesięciu latach żmudnych nagrań, wielkich nadziei i starań. Po 1200 wcześniejszych bolesnych i dotkliwych porażkach. I te dwa wygrane to była @netflixvalhalla i MI: Dead Reckoning. I teraz mogę dzielić się moją radością z Wami" - napisał.

"Wiingowie: Walhall": Kiedy i gdzie oglądać sezon drugi?

Drugi sezon serialu "Wikingowie: Walhalla" zadebiutuje na Netfliksie 12 stycznia 2023 roku.

Zobacz też:

"Zdrada": Charlie Cox zagra agenta MI6 w serialu Netflixa

"Kruk. Jak tu ciemno" od 9 grudnia w Canal+

"The Last of Us": Twórca gry autorem scenariusza jednego z odcinków!

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Wikingowie | Wikingowie: Walhalla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama