Disney+: Seriale

Ocena
serialu
7,1
Dobry
Ocen: 35
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Z "Matrixa" do "Gwiezdnych wojen". Gwiazda zagra w nowym serialu

W poniedziałek 7 listopada w Londynie ruszyły zdjęcia do kolejnej produkcji, której akcja umiejscowiona będzie w uniwersum "Gwiezdnych wojen". To tworzony przez Leslye Headland serial "The Acolyte". Wśród nowych twarzy, które dołączyły do jego obsady, jest m.in. Carrie-Anne Moss, czyli Trinity z serii "Matrix".

"The Acolyte": Carrie-Anne Moss dołączyła do obsady

Oprócz Carrie-Anne Moss do obsady serialu "The Acolyte" dołączyli też Dafne Keen ("Logan: Wolverine"), Rebecca Henderson ("Kim jest Anna?") oraz Dean Charles Chapman ("1917"). Wcześniej poinformowano, że w rolach głównych w tej gwiezdnowojennej historii wystąpią Amandla Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz"), Jung-jae Lee ("Squid Game"), Manny Jacinto ("Dziewięcioro nieznajomych"), Jodie Turner-Smith ("Bez skrupułów Toma Clancy’ego") i Charlie Barnett ("Russian Doll").

"The Acolyte": Fabuła serialu

W momencie rozpoczęcia zdjęć do serialu "The Acolyte" studia Lucasfilm i Disney opublikowały oficjalny opis jego fabuły. Akcja rozgrywać się będzie na około sto lat przed wydarzeniami opowiedzianymi w filmie "Mroczne widmo". 

Reklama

To okres, w którym rycerze Jedi byli w szczytowym momencie swojej historii. Bohaterką "The Acolyte" będzie młoda padawanka, która łączy siły ze swoim dawnym mistrzem Jedi, by poprowadzić śledztwo w sprawie serii morderstw. Oboje nie spodziewają się, że za tymi zbrodniami stoi o wiele mroczniejsza siła niż myśleli. Nieznana jest jeszcze data premiery tego serialu.

"The Acolyte": Czego można się spodziewać?

Wraz ze startem prac na planie tego kolejnego serialu ze świata "Gwiezdnych wojen" opublikowano również pierwsze zdjęcie zza kulis produkcji. Widać w nim występujących w rolach głównych Stenberg i Lee, którzy w prywatnych ubraniach słuchają wskazówek, jakich udziela im Leslye Headland. Za nimi dostrzec można część serialowej scenografii.

O tym, czego można spodziewać się po "The Acolyte" mówiła wcześniej jego autork. "Gdy oglądałam 'Mroczne widmo', zawsze zastanawiałam się, jak dotarliśmy do tego miejsca, w którym lord Sith może zinfiltrować Senat, a żaden z rycerzy Jedi tego nie zauważa. Co poszło nie tak? Jakie scenariusze doprowadziły do tego momentu?" - mówiła Leslye Headland w rozmowie z "Vanity Fair". 

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Matrix

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy