Canal+: Seriale
Ocena
serialu
7,2
Dobry
Ocen: 21
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Kiedy ślub?": Maria Dębska i Eryk Kulm Jr gwiazdami serialu Canal+

Kiedy ślub? Kiedy dzieci? Kiedy przestaniecie się wygłupiać? To pytania, które na pewnym etapie życia usłyszy większość wkraczających w dorosłość. Nowy serial Canal+ "Kiedy ślub?" to historia pary teoretycznie doskonałej, która przeżyła razem najpiękniejsze chwile, a dziś… chce się rozstać. Duet tuż przed trzydziestką: Wanda (Maria Dębska) i Tosiek (Eryk Kulm Jr.), chociaż tak różni, od czasów liceum tworzą zgrany związek, który z biegiem czasu po prostu się wypala. Zamiast weselnych dzwonów nadchodzi rozstanie. Czy długoletnią więź można tak łatwo zerwać? Czy da się rozstać dobrze? "Kiedy ślub?" to współczesne oblicza miłości i komediowe panaceum na cierpienie w reżyserii Piotra Domalewskiego i Łukasza Ostalskiego.

Opowieść o rozstaniu, dochodzeniu do siebie po "końcu świata", nawigacji po współczesnych związkach i relacjach, seksie oraz rzeczywistości ciągłych zmian. "Kiedy ślub?" to komediodramat opowiadający w naturalny sposób o świecie dzisiejszych młodych ludzi, ze współczesnymi dialogami i ironicznym, inteligentnym humorem.

"Kiedy ślub?": Maria Dębska i Eryk Kulm Jr gwiazdami serialu Canal+

Siłą tego projektu jest niezwykle aktualna fabuła oraz bohaterowie, z którymi młodzi widzowie mogą się utożsamiać. Wyróżnikiem jest także lekkość tej opowieści i humor - inny niż ten w 'Emigracji XD' i 'The Office PL', ale wciąż otwarty na obserwacje i niuanse otaczającej nas rzeczywistości. To także opowieść o uczuciach i wątpliwościach, czy to jest właśnie ta jedyna miłość, czy może gdzieś czeka na nas, lepsza i ciekawsza połówka pomarańczy. 'Kiedy ślub?' to także fantastyczni aktorzy oraz ekipa twórców i realizatorów, którzy przez swój wiek dodatkowo uwiarygadniają opowiadaną historię. To kolejna jakościowa, ale zarazem zupełnie nowa w formie, produkcja w portfolio Canal+" - mówi Beata Ryczkowska, Dyrektorka Produkcji Oryginalnych i Koprodukcji Canal+ Polska.

Reklama

"'Kiedy ślub?' to pierwszy polski serial poruszający problemy okołotrzydziestolatków, napisany przez trzydziestolatków. To wyjątkowa wypowiedź pokoleniowa. Kiedy scenarzyści przynieśli pomysł i pierwszy odcinek tej produkcji, odczułem powiew świeżości. Serial opowiada o ludziach, którzy mierzą się z trudem relacji i uczuć, zmagają z wchodzeniem w dorosłość.  W ich historii odnajduję siebie. To, co dla mnie równie istotne to fakt, że o trudach relacji i problemach opowiadamy z dużą dawką humoru i ironii, bo ja sam w każdej sytuacji - niezależnie od jej ciężaru dramatycznego - zawsze szukam humoru"- dodaje Piotr Domalewski, jeden z reżyserów serialu.  

"Kiedy ślub?" to ośmioodcinkowy komediodramat o współczesnych związkach, problemach młodych dorosłych i świecie, w którym gotowe rozwiązania już nie działają. W głównych bohaterów wcielają się Maria Dębska ("Bo we mnie jest seks")  i Eryk Kulm Jr. ("Filip"). Reżyserami serialu są Piotr Domalewski ("Cicha noc", "Hiacynt", "Jak najdalej stąd", "Sexify") i Łukasz Ostalski ("Bracia", "Gry rodzinne", "O mnie się nie martw", "Krucjata"). Scenariusz stworzył duet Katarzyna Wiśniowska ("Tajemnica zawodowa", "Cichosza") i Marek Baranowski ("Brokat", "Noc w przedszkolu"). Producentem wykonawczym serialu jest Akson Studio - Michał Kwieciński ("Teściowie",  "To musi być miłość", "Atak paniki", czy seriale "Sexify", "Gry rodzinne", "Szadź").

materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Maria Dębska | Eryk Kulm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy