Reklama

Canal+: Seriale

Ocena
serialu
10
Doskonały
Ocen: 1
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Canal+ Online 2022: "Yellowjackets" serialowym hitem platformy na lipiec

"Udając Hitera", serial już dostępny na Canal+ Online

Fałszywe dzienniki Hitlera to jedna z największych dziennikarskich afer lat osiemdziesiątych. Główną ofiarą tych wydarzeń stał się niemiecki tygodnik "Stern", który uwierzył dziennikarzowi Gerdowi Heidemannowi, zakupił kilkadziesiąt tomów rękopisów, publikował je, a potem, gdy ekspertyzy coraz bardziej podważały ich autentyczność, zatajał wyniki badań. W efekcie, wydawnictwo poniosło potężne straty finansowe, a jego szefostwo musiało podać się do dymisji.

W rolę Gerda Heidemanna wcielił się Lars Eidingen ("Stylistka", "Dom na weekend", "Poufne lekcje perskiego"). Obok niego grają Moritz Bleibtreu ("Pukając do nieba bram", "Biegnij, Lola, biegnij") i Daniel Donskoy (seriale "Viktoria", "The Crown").

Reklama

"Ridley Road", premiera: 15 lipca

Czteroodcinkowy brytyjski miniserial o fali neofaszyzmu, która przetoczyła się przez Wielką Brytanię w latach sześćdziesiątych i o próbach powstrzymania jej przez żydowskich aktywistów. Główną bohaterką opowieści jest Vivien Epstein, młoda dziewczyna z tradycyjnej żydowskiej rodziny na przedmieściach Manchesteru, która uciekając przed aranżowanym małżeństwem, przeprowadza się do Londynu za swoim chłopakiem. Tam, w porozumieniu z ruchem antyfaszystowskim, oboje infiltrują groźną organizację British Movement. Niestety dość szybko przekonują się jak niebezpieczne są tego rodzaju zadania.

Główną rolę w miniserialu zagrali debiutanci Agnes O’Casey i Henry Wilton-Hunt. Obok nich na ekranie pojawiają się Rory Kinnear (cykl o Jamesie Bondzie, seriale "Dom grozy", "Nasza bandera znaczy śmierć"), Eddie Marsan ("Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęliwia", "Sherlock Holmes", "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw") i Tom Varey (seriale: No Offence", "The Village", "Gra o tron").

"Yellowjackets", serial już dostępny na Canal+ Online

W 1996 r. samolot ze szkolną żeńską drużyną piłki nożnej z New Jersey rozbija się w kanadyjskiej głuszy. Mija ponad półtora roku nim ocalałe dziewczęta zostaną uratowane. W tym czasie niektóre z nich mocno balansują na granicy człowieczeństwa, a może nawet ją przekraczają. Oto ich przygody po katastrofie, a także opowieść o tym, kim są i jak żyją dziś, ćwierć wieku później.

Ten fascynujący dramat psychologiczny pełen tajemnic i grozy, jedna z najgłośniejszych telewizyjnych premier roku, to najnowsze dzieło Barta Nickersona i Ashley Lyne, scenarzystów seriali "Narcos" i "The Originals". W roli głównej Melanie Lynskey znana z serialu "Dwóch i pół" a także filmów "Niebiańskie istoty", "Nie patrz w górę", "W chmurach". W stałej obsadzie również Christina Ricci ("Rodzina Addamsów", "Jęk czarnego węża", "Monster") i Juliette Lewis ("Urodzeni mordercy", "Od zmierzchu do świtu", "Przylądek strachu").

Zobacz też:

"Wiedźmin": Nowi aktorzy dołączają do obsady. Wśród nich Polka!
Zrezygnowali z ról, które okazały się legendarne! Po latach żałują?
"M jak miłość": Po wakacjach Ula straci wiarę w spadek po ojcu!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL