Bridgertonowie Bridgerton
Ocena
serialu
9,2
Super
Ocen: 348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Lady Whistledown zdradza sekrety trzeciego sezonu!

Podczas TUDUM 2022, wydarzenia dla fanów Netflix, dowiedzieliśmy się także nieco o nowym sezonie "Bridgertonów". Najnowsze plotki specjalnie dla fanów zaprezentowało serialowe rodzeństwo. Oprócz tego sama Lady Whistledown przeczytała pierwszy monolog z trzeciego sezonu.

Luke Newton i Claudia Jessie na TUDUM 2022

Luke Newton (Colin) oraz Claudia Jessie (Eloise) rozmawiają o swoich postaciach oraz odpowiadają na pytania fanów. Co najbardziej zraniło Eloise, kiedy dowiedziała się, kim tak naprawdę jest Lady Whistledown? Dlaczego Colin jeszcze nie zrozumiał, że Penelopa jest dla niego stworzona? I przy okazji, malują siebie nawzajem. Jaki jest rezultat? Zobaczcie na poniższym materiale wideo!

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Pierwsze spojrzenie na serial

"Odmawia pan pomocy panience w opałach" - słyszymy w pierwszym materiale filmowym promującym prequel "Bridgertonów". Jak wyglądał romans, który dał początek wydarzeniom znanym z serialu? 

Reklama

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": O czym opowie serial?

Scenarzystką "Queen Charlotte: A Bridgerton Story" będzie Shonda Rhimes. Fabuła prequela będzie osnuta wokół losów, miłości i małżeństwa Charlotte (India Amarteifio) i króla Jerzego (Corey Mylchreest). W serialu zostanie również przedstawiona historia zmian społecznych, które stworzyły świat socjety "Bridgertonów".

W planowanym serialu zobaczymy również młodszą Lady Danbury, w którą wcieli się Arsema Thomas. Obsadę uzupełniają: Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton), Michelle Fairley (księżniczka Augusta), Sam Clemmett (młody Brimsley), Richard Cunningham (Lord Bute), Tunji Kasim (Adolphus), Rob Maloney (królewski doktor), Cyril Nri (Lord Danbury), Freddie Dennis (Reynolds) i Hugh Sachs (Brimsley w podeszłym wieku).

Zobacz też: "Bridgertonowie": Gwiazda serialu starała się o rolę w "Stranger Things"

"Bridgertonowie": Cykl książek

Seria "Bridgertonowie" składa się z dziewięciu tomów, z których każdy poświęcony jest jednemu z ośmiorga bohaterów. Opowieść zaczynamy od poznania losów Daphne (Phoebe Dynevor) oraz Simona (Rege-Jean Page), którzy byli bohaterami pierwszego sezonu, Kate (Simone Ashley) i Anthony (Jonathan Bailey) - drugiego. W centrum trzeciej serii znajdą się perypetie Penelopy (Nicola Coughlan) oraz Colina (Luke Newton).

"Bridgertonowie": Kiedy i gdzie oglądać?

Drugi sezon "Bridgertonów" jest już dostępny na Netflix. Wiadomo, że powstanie trzecia i czwarta seria produkcji. Zdjęcia do trzeciego sezonu już się rozpoczęły.\

Zobacz też:

"Queen Charlotte: A Bridgerton Story": Jest pierwsze zdjęcie!

Simone Ashley: Pięć rzeczy, które trzeba wiedzieć o aktorce "Bridgertonów"

"Bridgertonowie": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu hitu Netfliksa

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Netflix: Seriale | Bridgertonowie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy