Bridgerton

Bridgertonowie

Ocena
serialu
8,7
Bardzo dobry
Ocen: 32
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Bridgertonowie": Rozpoczęły się zdjęcia do trzeciego sezonu hitu Netfliksa

Od samego początku serial "Bridgertonowie" cieszy się niezwykłym uznaniem wśród widzów, z sezonu na sezon bijąc kolejne rekordy oglądalności. Po marcowej premierze drugiego sezonu, produkcja nie zwalnia tempa i właśnie weszła na plan kolejnej części serialu. Wraz z zapowiedzią rozpoczęcia zdjęć, pojawiły się również informacje o nowych członkach obsady.

W krótkim filmiku opublikowany przez Netflix na kanałach społecznościowych widzimy ujęcia z planu filmowego, na którym gwiazdy serialu wymownym gestem ogłaszają rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem docenianego serialu streamingowego giganta. 

Ten komunikat wyraźnie ucieszył fanów, którzy w komentarzach nie kryją zniecierpliwienia i ciekawości, jak potoczą się dalsze losy ich ulubionych bohaterów. Jeszcze przed wejściem na plan media obiegła informacja, że trzeci sezon w dużej mierze koncentrować się będzie na relacji i historii miłosnej Penelope Featherington (Nicola Coughlan) i Colina Bridgertona (Luke Newton).

Reklama

"Bridgertonowie": Nowe twarze w trzecim sezonie serialu

Jak donosi serwis Deadline, poza ekscytującą wiadomością o rozpoczęciu prac na planie, ujawniono również, że do serialu dołączy trzech nowych członków obsady. Jednym z nich jest Daniel Francis znany z serialu "Zostań przy mnie". Tym razem aktora zobaczymy w roli Marcusa Andersona, niezwykle charyzmatycznej postaci, której urok osobisty przysparza tyle samo przyjaciół, adoratorek, co wrogów. Na małym ekranie zobaczymy również Sama Phillipsa znanego widzom z serialu "The Crown". Jemu przypadła rola Lorda Deblinga, genialnego arystokraty o nietuzinkowych zainteresowaniach. Do obsady dołączył jeszcze James Phoon. O on natomiast wcieli się w postać Harry'ego Dankwortha.

Biorąc pod uwagę fakt, że po przerwie ekipa dopiero co weszła na plan, premiery trzeciego sezonu można spodziewać się nie wcześniej niż wiosną przyszłego roku.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Bridgertonowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy