Reklama

The Office

Biuro

Ocena
serialu
6,7
Niezły
Ocen: 74
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

David Koechner aresztowany za jazdę po alkoholu. To nie był pierwszy raz

Amerykański aktor znany głównie z serialu "Biuro" został zatrzymany przez policjantów ze stanu Ohio. Powód? Gwiazdor prowadził samochód pod wpływem alkoholu. Został aresztowany przez policjantów, a wszystko zarejestrowała kamera jednego z funkcjonariuszów.

Amerykański portal TMZ donosi, że doszło do zatrzymania i aresztowania aktora znanego z serialu "Biuro", Davida Koechnera. Całe zdarzenie zostało nagrane przez kamerę jednego z policjantów, a wideo trwające 12 minut obiegło już cały świat. 

Na początku funkcjonariusze nie zdawali sobie sprawy z tego kto siedzi za kółkiem. Gdy zatrzymali aktora, poprosili go o poddanie się testu na obecność alkoholu w organizmie. David Koechner nie zgodził się ani na test za pomocą alkomatu, ani na poddanie badaniu próbki jego moczu. 

Z powodu odmówienia poddania się testom, Koechner musiał zostać "sprawdzony". Funkcjonariusze poprosili, aby wodził wzrokiem za wyznaczonym punktem lub przeszedł wskazany odcinek drogi w linii prostej. 

Reklama

Szybko wydało się, że aktor nie jest trzeźwy, i że z pewnością spożywał napoje wysokoprocentowe zanim zaczął prowadzić samochód. David Koechner został zakuty w kajdanki i aresztowany, co również zostało uwiecznione na nagraniu.

David Koechner: To nie był pierwszy raz, gdy wsiadł za kółko nietrzeźwy

Aktor znany z postaci Todda Packera z serialu "Biuro" nie po raz pierwszy kierował samochodem, będąc pod wpływem alkoholu. Po aresztowaniu, został poddany serii pytań od funkcjonariuszy, a odpowiedzi nie były zaskoczeniem dla nikogo.

Jak podaje TMZ, aktor wyznał, że to nie był pierwszy raz w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, gdy prowadził samochód po alkoholu. Dodatkowo, gwiazdor nie posiadał aktualnych uprawnień do prowadzenia samochodu.

David Koechner stanie przed sądem, oskarżony trzema zarzutami: prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, odmowa poddania się badaniu na obecność alkoholu oraz prowadzenie pojazdu mimo zawieszonych uprawnień.

O wybrykach za kółkiem gwiazdora media informowały już na początku stycznia. Aktor został zatrzymany w sylwestrową noc po tym, jak uderzył w znak drogowy.

31 marca oskarżono go o jazdę pod wpływem alkoholu i środków odurzających oraz ucieczkę z miejsca wypadku. Informację tę potwierdziło biuro szeryfa hrabstwa Ventura w Kalifornii. Jego żona, Leigh Morgan Koechner, z którą był wówczas w separacji, w wyniku tego zdarzenia, zwróciła się do sądu z wnioskiem o ograniczenie mu opieki nad piątką ich dzieci.

Zobacz też:

Złość na TVN? Na antenie padło niewygodne pytanie

Krzysztof Mularczyk oskarżony o molestowanie. Seksafera w TVP!

Brytyjski dziennikarz nie żyje. W Brazylii znaleziono zwłoki Doma Phillipsa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL