Barwy szczęścia

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 19388
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Barwy szczęścia": Odcinek 2561. Jezierski rozbije aż dwa związki?

W 2561. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 28 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2) Agata (Natalia Zambrzycka) przypadkiem natknie się w sieci na zdjęcie Patryka (Konrad Skolimowski) i Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) zrobione tuż po tym, jak Zbrowska odkryła, że jej chłopak spotyka się w Singapurze ze śliczną Azjatką. Związek Pyrki i Jezierskiego po raz kolejny zawiśnie na włosku...

Gdy Agata zobaczy w sieci zdjęcie Patryka z Oliwką, narzeczony od razu zapewni ją, że nie ma nic złego z tym, że spotkał się z koleżanką... przypadkiem.

- Miałem kurs do hotelu Stańskich, a że akurat oboje byliśmy głodni, to... - zacznie się usprawiedliwiać, ale Pyrka nie pozwoli mu dokończyć zdania.

- Głodni? Chyba swojego towarzystwa - zakpi.

"Barwy szczęścia": Odcinek 2561. Oliwka podpuszcza Kajtka?

Na nic się zdadzą zapewnienia Jezierskiego, że z Oliwką łączy go jedynie "luźna" znajomość, a ich niezaplanowane spotkanie to naprawdę "nic takiego". Agata będzie niemal pewna, że Patryk i Zbrowska mają się ku sobie.

Reklama

Także Kajtkowi (Jakub Dmochowski) nie spodoba się zdjęcie Oliwki, które znajdzie na jej profilu w mediach społecznościowych. Zadzwoni do dziewczyny i wprost zapyta, dlaczego wrzuciła do sieci słitfocię z Patrykiem.

- Podpuszczasz mnie... - westchnie.

- Nie wszystko kręci się wokół ciebie. To po prostu pamiątka z fajnej chwili - usłyszy, ale wcale nie będzie przekonany, że Oliwka mówi mu całą prawdę.

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1633. Iza i Marcin zrezygnują z wesela w Bukowinie!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2561. Patryka ciągnie do Oliwki... a ją do niego!

Tymczasem wszystko wskazywać będzie na to, że wyraźnie zauroczony Oliwką Patryk zagiął parol na dziewczynę Kajtka. Jako pierwsza do takiego wniosku dojdzie... Agata.

- Podejrzanie go do niej ciągnie. Albo ją do niego - powie pewnego dnia Klarze (Olga Jankowska), gdy ta zwróci jej uwagę, że chyba zbyt pośpieszyła się z oskarżeniem Jezierskiego o zdradę.

- Jesteśmy zaręczeni! - przypomni bratowej.

- Daj mu trochę wolności i odrobinkę zaufania - poradzi jej Klara.

W tym samym czasie Jezierski zjawi się w hotelu Stańskich i poprosi Oliwkę o rozmowę. Powie jej, że Agata znalazła ich zdjęcie i wybuchła afera.

- Na pocieszenie powiem ci, że też miałam niezłą aferę z powodu tej foty - wyszepcze Zbrowska.

- I co z tym zrobimy? - uśmiechnie się uwodzicielsko.

Czy Patryk zaryzykuje i wda się z nią w romans? Czy z powodu zauroczenia Oliwką zdecyduje się rozbić aż dwa związki - swój z Agatą i jej z Kajtkiem?

Zobacz też: "M jak miłość": Odcinek 1631. Babcia Marzenki to przyjaciółka Barbary!

"Barwy szczęścia": Odcinek 2561. Kiedy i gdzie obejrzeć?

2561. odcinek "Barw szczęścia" zostanie wyemitowany w piątek 28 stycznia o godzinie 20.10 w TVP2.

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Barwy szczęścia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama