M jak miłość

Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 390722
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"M jak miłość": Odcinek 1633. Gorące sceny Izy i Marcina! Pójdą na całość!

W 1633. odcinku "Emki" (emisja w poniedziałek 31 stycznia o godz. 21.55 w TVP2) Iza (Adriana Kalska) i Marcin (Mikołaj Roznerski) przypieczętują swoje pojednanie namiętnym seksem w małżeńskiej sypialni. Będzie im ze sobą tak dobrze, że odpuszczą sobie nawet wyjazd do Bukowiny Tatrzańskiej na ślub Franki (Dominika Kachlik) i Pawła (Rafał Mroczek)!

Przypomnijmy, że kryzys w małżeństwie Chodakowskich trwał od 1565. odcinka sagi rodu Mostowiaków (emisja 9 lutego 2021 r.), kiedy to Iza - wskutek intrygi Bosackiego (Dariusz Kordek) - wylądowała w hotelowym pokoju razem ze swoim szefem Ostrowskim (Paweł Deląg). Choć - jak się później okazało - żadnej zdrady nie było, Jan spreparował seks taśmę, która na długie miesiące poróżniła szczęśliwych wcześniej małżonków. Detektyw nie potrafił wybaczyć żonie, że przemilczała przed nim incydent, do którego doszło w Krakowie.

Kryzys do tego stopnia był głęboki, że para spotkała się już nawet w sądzie na rozprawie rozwodowej! Ostatecznie jednak Chodakowski poszedł po rozum do głowy i w 1607. odcinku "Emki" (emisja 19 października 2021 roku) zaproponował próbną separację, na co jego druga połowa wspaniałomyślnie przystała.

Reklama

Po tym, jak w 1627. odcinku (emisja 10 stycznia br.) Marcinowi zajrzała w oczy śmierć podczas akcji odbijania małej Poli (Hanna Nowosielska), córki Gryca (Marcin Bosak), z rąk porywacza, doszło do pojednania Chodakowskich. Iza z dziećmi wróciła z Gródka do warszawskiego mieszkania, tyle że nadal ze sobą nie sypiają. Ale to się już wkrótce zmieni!

"M jak miłość": Odcinek 1633. Iza i Marcin bawią się w białe małżeństwo!

O ile Chodakowski swoją frustrację spowodowaną brakiem seksu będzie rozładowywał na bokserskim ringu, o tyle Iza w szczerej rozmowie z Anetą (Ilona Janyst) zwierzy się, że... nie chce się spieszyć.

- Dalej bawicie się w białe małżeństwo? Ciekawe, co na to wasza psychoterapeutka... - bez owijania w bawełnę zapyta żona Olka (Maurycy Popiel).

- To nie jest takie proste... - westchnie Iza.

- Terapia bardzo nam pomogła. Spokojnie przegadaliśmy wszystko, co się wydarzyło... I już samo to jest sukcesem, bo jeszcze niedawno każda rozmowa na ten temat kończyła

się awanturą. Dziś też mamy wizytę. Ale mimo wszystko, nie jest łatwo. Czasem wydaje się, że już jest w porządku... Ale nie jest. Dwa kroki do przodu, jeden do tyłu - doda.

- Nie chcę się wtrącać, w końcu to nie moja sprawa, ale wydaje mi się, że seks mógłby wam w tym pomóc. Nie znam ludzi, którzy kochaliby się bardziej niż wy! Dobra, już nic nie mówię. Może to faktycznie przyjdzie samo, w swoim czasie - stwierdzi Aneta, wprowadzając Izę w zakłopotanie.

- Mam nadzieję, bo już bardzo za Marcinem tęsknię... - przyzna Chodakowska.

"M jak miłość": Odcinek 1633. Iza i Marcin wylądują w sypialni!

Tego samego dnia Chodakowscy wybiorą się razem do centrum handlowego po garnitur dla detektywa na ślub Zduńskiego i Janikówny w Bukowinie. W przymierzalni nie będą mogli oderwać od siebie rąk. Zaczną się całować i... zrobi się gorąco. A po kolejnej wizycie u psychoterapeuty Iza i Marcin wylądują w końcu w sypialni.

- Mogłabym tak zostać już na zawsze... - westchnie Iza.

- Więc... zostańmy - podchwyci Marcin i zacznie pisać wiadomość do Pawła z przeprosinami, że nie dotrą na jego ślub.

Iza dozna szoku. Jak to nie pojadą? Przecież tak nie wypada...

- Słyszałaś, co powiedziała dziś terapeutka? Musimy znaleźć czas dla siebie. Zostaniemy w domu i nacieszymy się sobą. Bez tego całego zamieszania, bez innych ludzi, bez dzieci... To zalecenie specjalisty... i bardzo ważny element terapii - wytłumaczy detektyw, składając namiętny pocałunek na ustach żony.

"M jak miłość": Odcinek 1633. Kiedy i gdzie obejrzeć?

Zdradzamy, że 1633. odcinek sagi rodu Mostowiaków zostanie wyemitowany w poniedziałek 31 stycznia o godz. 21.55 w TVP2.

Zobacz też: Bożena Stachura: Mija 25 lat od debiutu aktorki! Jej rola podzieliła widzów

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: M jak miłość

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama