Reklama

Apple TV+: Seriale

Ocena
serialu
6,9
Niezły
Ocen: 7
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Time Bandits": Lisa Kudrow zagra główną rolę w nowym serialu Taiki Waititiego

Lisa Kudrow, której popularność przyniosła rola Phoebe Buffay w serialu "Przyjaciele", będzie jedną z gwiazd nowej produkcji Taiki Waititiego. Przygotowywany dla platformy streamingowej Apple TV+ serial nosić będzie tytuł "Time Bandits" ("Bancyci czasu").

O 10-odcinkowym serialu Taiki Waititiego wiadomo póki co niewiele. Po raz pierwszy zapowiadano go już w 2018 roku, jednak dopiero teraz prace nad tą produkcją ruszyły na dobre. W oficjalnym opisie czytamy, że będzie to komediowa podróż poprzez czas i przestrzeń, w którą wyrusza grupa złodziei, a towarzyszy jej nowy rekrut - 11-letni miłośnik historii. Waititi napisał scenariusz pilota serialu, a także wyreżyseruje dwa jego pierwsze odcinki. Inspiracją do tej produkcji jest nakręcony w 1981 roku film Terry’ego Gilliama "Bandyci czasu".

Reklama

"Time Bandits": O czym opowie serial?

Gwiazda "Przyjaciół" wcieli się w serialu "Time Bandits" w rolę Penelope. Jak informuje portal Variety, oprócz Lisy Kudrow dołączyło do tej produkcji jeszcze kilkoro innych aktorów. Charlyne Yi ("Wpadka") wcieli się tu w rolę Judy, Tadhg Murphy ("Wiking") zagra Alto, Kal-El Tuck ("Unseeing Evil") Kevina, Roger Jean Nsengiyumva ("Tomb Raider") Widgita, Rune Temte ("Kapitan Marvel") Bitteliga, Kiera Thompson ("Martyrs Lane") Saffron, a Rachel House ("Thor: Ragnarok") Fiannę.

Film Gilliama, na podstawie którego oparty będzie serial Waititiego, opowiada historię młodego Anglika, który odkrywa, że jego szafa to w istocie wehikuł do podróżowania w czasie. Kevin razem z grupą sześciu karłów zaczyna podróżować po różnych epokach, by w końcu zmierzyć się ze Złem.

Lisę Kudrow można było ostatnio zobaczyć w serialu Netfliksa "Siły Kosmiczne". Aktualnie aktorka pracuje na planie komediowego horroru "The Parenting" opowiadającego o rodzinie, która wynajmuje dom na wsi i znajduje w nim 400-letniego ducha. Obok Kudrow w tym filmie w reżyserii Craiga Johnsona występują Parker Posey, Brian Cox i Dean Norris.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy