Prime Video: Seriale
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 50
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy będzie kolejny sezon "Fallouta"? "Ledwie dotknęliśmy powierzchni"

Czy najnowsza produkcja Amazona otrzyma kolejny sezon? Mimo że nie zobaczyliśmy jeszcze pierwszych odcinków to fani zadają sobie takie pytanie. Jak mówi showrunner, serial dopiero dotknął powierzchni potencjału, drzemiącego w tym świecie.

Na start pierwszego sezonu "Fallouta" będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, ale fani postnuklearnej rzeczywistości zadają sobie pytanie, czy serial zostanie przedłużony o kolejne sezony. Czy krytycy pokochają nową produkcję na tyle, by ukazało się więcej odcinków? 

"Fallout": To dopiero początek

Obecnie wiele seriali kończy się na zaledwie pierwszym sezonie, ale twórcy nowego "Fallouta" mają nadzieję, że ich produkcja otrzyma szansę rozwoju. Showrunner serialu, Graham Wagner potwierdził, że twórcy marzą o rozwinięciu serii. 

Reklama

"To niepewny czas w telewizji. Dlatego też finały sezonów wyglądają tak: zapewnić wystarczające zakończenie, ale pozostawić drzwi otwarte na więcej. Ale czujemy, że ledwo dotknęliśmy powierzchni uniwersum "Fallouta" - stwierdził w rozmowie z Total Film. 

Zapewne na ostateczne informacje będziemy musieli poczekać do zakończenia pierwszego sezonu, który zadebiutuje dopiero 12 kwietnia 2024 na platformie Prime Video. W zależności od odbioru widzów i krytyków, być może doczekamy się decyzji o rozwinięciu lub zakończeniu produkcji. 

"Fallout": O czym jest serial?

"Fallout" jest serią gier wideo, których akcja skupia się na przetrwaniu garstki ocalałych, w świecie pełnym niebezpiecznych stworzeń, walk terytorialnych, a przede wszystkim radioaktywnego promieniowania. Świat przedstawiony jest osadzony wiele lat po nuklearnej zagładzie, a bohaterowie przemieszczają się głównie po opuszczonych terenach lub pozostają w bezpiecznych schronach zwanych Kryptami. Akcja rozgrywa się w Los Angeles, a głównymi bohaterami będą Lucy, The Ghoul i Hank. Jak będą splatać się losy tych postaci? O tym przekonamy się już 12 kwietnia

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Fallout
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy