Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1561
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tajemnice i zdrady w "Akacjowa 38": Szokujące odkrycia i nieoczekiwane wyznania

W odcinkach 361-366 serialu "Akacjowa 38" dowiecie się wielu zaskakujących rzeczy. Wyjdzie na jaw prawda o ojcu Victora. Czy planowana ekshumacja Carloty dojdzie do skutku? Co z kradzieżą figurki Matki Boskiej – kto tego dokonał? O tych i o wielu innych sprawach możesz dowiedzieć się już teraz ze streszczenia odcinków 361-366 serialu "Akacjowa 38".

Hiszpańska telenowela "Akacjowa 38" na stałe zagościła w programie telewizji TVP 2. To superprodukcja pełna pięknych strojów, scenografii i wciągającej fabuły opowiadającej losy arystokracji i służących z 1899 roku. W tle pobrzmiewa historia Carmen, która broniąc się przed agresywnym i pijanym mężem uderza go w głowę twardym przedmiotem. Myśląc, że go zabiła ucieka wraz z matką z posiadłości. Carmen będąc w zaawansowanej ciąży podczas ucieczki rodzi dziewczynkę - Inocensję, którą dla jej bezpieczeństwa zostawia w przyklasztornym przytułku, obiecując, że po nią wróci. Do tej pory w telewizji TVP 2 wyemitowano ponad 300 odcinków telenoweli. Co wydarzy się w odcinkach 361-366? O tym przekonasz się, czytając streszczenie.    

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 361 - streszczenie

W odcinku 361 serialu "Akacjowa 38" Leandro szyje garnitur dla Victora. Jest to polecenie od Marii Luisy. Mężczyzna jest zachwycony efektem, a samo szycie staje się pretekstem do rodzinnych wspomnień. Juliana organizuje przyjęcie urodzinowe dla syna, a Pablo doskonale wie, że Martin nie jest odpowiedzialny za zamach i dziwi się, dlaczego został aresztowany. Postanawia wesprzeć policje w poszukiwaniu prawdziwych sprawców.  

Mauro przeżywa trudności emocjonalne związane z rozłąką z Teresą. Aby odwrócić jego uwagę, Felipe namawia go, aby zaczął zbierać dowody przeciwko Cayetanie

"Akacjowa 38" odcinek 362 - streszczenie

Casilda wynajmuje pokój w tanim pensjonacie, co utrudnia służącym jej odnalezienie. Ramón staje przed wyzwaniami finansowymi, zadłużając się u Peńarandy. Felipe podejrzewa, że mężczyźnie nie można ufać.  

Przeczytaj także: "Akacjowa 38" - ile jeszcze odcinków przed nami?

Pablo zbiera dodatkowe informacje o Martinie. Dowiaduje się, że ten był anarchistą, który chcąc się na nim odegrać, posłużył się Casildą. Niedługo ma dojść do ekshumacji zwłok Carloty - córki Cayetany. Servanda odnowił figurkę Matki Boskiej Cudownej, przy której już zbierają się wierni. Na Rosinę i Leonor napadają rabusie.  

"Akacjowa 38" odcinek 363 - streszczenie

Rosina i Leonor wychodzą cało z napadu, jednak wszystko zostaje im odebrane. Wyjątkiem są obrączki ślubne Rosiny i Maximiliana, które kobiety w ostatniej chwili połykają. Pieszo udają się do majątku el Caaveral

Juliana wyznaje Victorowi, że jego ojcem jest Leandro. Mężczyzna jest w szoku. Ursula ostrzega Teresę przed Cayetaną, z kolei sekretarz Oliva informuje Cayetane, że ekshumacja jej córki nie może być przyspieszona, ponieważ nie wyrażają na to zgody wpływowe rodziny.  

"Akacjowa 38" odcinek 364 - streszczenie

W odcinku 364 serialu "Akacjowa 38" Juliana informuje Leandro, że wyjawiła prawdę na jego temat Victorowi. Casilda chce szybko znaleźć pracę, a Trini sugeruje Ramonowi, że jego córka niedługo wyjdzie za mąż.  

Przeczytaj także: "Matylda" - ile zostało odcinków do końca serialu?

Teresa i Mauro nie mogąc o sobie zapomnieć, umawiają się na spotkanie po zamknięciu kawiarni. Na sam koniec odcinka Cayetana zleca Ursuli zdobycie ważnego dokumentu.  

"Akacjowa 38" odcinek 365 - streszczenie

A co dzieje się w odcinku 365 serialu "Akacjowa 38"? Mauro dowiaduje się od Martina, że jest szantażowany. Anton zjawia się w pokoju Fatimy i chce za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę Casildy. Maria Luisa jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że ojcem Victora jest krawiec Leandro

Mauro postanawia upozorować akcję policji przeciwko anarchistom, aby odebrać Ursuli dokumenty, które zdobyła na polecenie Cayetany.  

"Akacjowa 38" odcinek 366 - streszczenie

Casilda pomimo starań nie może znaleźć pracy i coraz gorzej czuje się w nowym miejscu. Prawda o ojcu Victora dociera do Trini za pośrednictwem Marii Luisy.  

W międzyczasie Pablo niepokoi się o żonę i teściową. Rosina i Leonor jednak odkrywają coś niezwykłego na terenie majątku el Caaveral przepisanym im w testamencie przez Maximiliano.  

Na sam koniec odcinka Servandowi w końcu udaje się ustalić, kto skradł figurkę Marki Boskiej.   

Gdzie i kiedy obejrzeć odcinki 361-366 serialu "Akacjowa 38"?

Serial "Akacjowa 38" możesz oglądać na kanale TVP 2 od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45. Powtórki serialu emitowane są także o godzinie 13:15.  

Odcinki 361-366 serialu "Akacjowa 38" premierowo obejrzysz w następujących dniach

  • odcinek 361 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w poniedziałek 22.04.24 r. o godzinie 18:45; 
  • odcinek 362 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w wtorek 23.04.24 r. o godzinie 18:45; 
  • odcinek 363 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w środę 24.04.24 r. o godzinie 18:45; 
  • odcinek 364 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w czwartek 25.04.24 r. o godzinie 18:45; 
  • odcinek 365 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w piątek 26.04.24 r. o godzinie 18:45; 
  • odcinek 366 serialu "Akacjowa 38" obejrzysz w sobotę 27.04.24 r. o godzinie 18:45. 

Serial "Akacjowa 38" dostępny jest także na platformie streamingowej TVP VOD, gdzie masz dostęp do odcinków serialu bez ograniczeń czasowych.  

Przeczytaj także:

Czy będzie dalszy ciąg kultowego serialu? Tylko jedna rzecz stoi na przeszkodzie

"M jak miłość": Odcinek 1799. Miłość kwitnie. Wejdą na kolejny etap

"Barwy szczęścia": Odcinek 2993. Zażąda, by trzymał się z daleka od jego żony

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38 | telenowela | seriale | TVP2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy