Sherlock Sherlock
Ocena
serialu
9,4
Super
Ocen: 137
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czy będzie dalszy ciąg kultowego serialu? Tylko jedna rzecz stoi na przeszkodzie

Co jakiś czas pojawiają się informacje na temat kontynuacji przygód tytułowego detektywa w bijącym rekordy popularności serialu "Sherlock". Twórca produkcji Mark Gatniss właśnie zabrał głos w tej sprawie. Czy ma dla fanów dobre informacje?

Pierwszy sezon "Sherlocka" wyemitowano w 2010 roku. Produkcja bazująca na twórczości Arthura Conan Doyle'a okazała się międzynarodowym hitem. Między innymi za jej sprawą wielkie kariery zrobili: wcielający się w tytułową rolę Benedict Cumberbatch, a także Martin Freeman (dr John Watson) i Andrew Scott (Jim Moriarty).

Reklama

Serial doczekał się kolejnych trzech sezonów. Ostatni miał premierę na początku 2017 roku. Od tamtego czasu pojawiają się informacje, że produkcja doczeka się dalszego ciągu. Możliwe, że w formie filmu kinowego.

"Sherlock": Będzie dalszy ciąg?

Głos w tej sprawie zabrał właśnie twórca "Sherlocka" Mark Gatniss. "Chcielibyśmy zrobić film fabularny, ale zebranie wszystkich razem jest niewiarygodnie trudne. Jeśli chcecie jakichś bardziej konkretnych odpowiedzi, musicie pytać Benedicta i Martina" - wyznał w rozmowie z portalem Deadline.

"Film wydaje się oczywistą kontynuacją po zakończeniu serialu. Ludzie myślą jednak, że mam magiczną różdżkę. Niewiarygodnie trudnym jest zebranie aktorów razem i nakręcenie filmu. Pamiętam swoją rozmowę z Edgarem Wrightem, który przez osiem lat próbował nakręcić swój film o Ant-Manie. I tego nie zrobił. Osiem lat to prawie dekada" - tak z kolei twórca "Sherlocka" tłumaczył w niedawnym wywiadzie z "The Guardian", dlaczego jego projekt nie doczekał się nowego rodziału.

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Sherlock
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy