Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1219
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Porwanie małej Inocencii. Manuela nie zdąży uratować córki

W nowych odcinkach "Akacjowej 38" Cayetana będzie bardzo pomocna dla Justa. Dodatkowo pośrednio ostrzeże Manuelę o porwaniu Inocencii. Niestety kobieta nie zdąży uratować córki. Co dokładnie wydarzy się w odcinkach 253.-258. tego hiszpańskiego serialu? Widzów czeka emocjonujący tydzień.

Serial "Akacjowa 38" przedstawia losy młodej, ciężarnej Carmen, żyjącej z agresywnym mężem. Pewnego dnia życie kobiety ulega całkowitej zmianie - w akcie samoobrony zabija męża i wraz z matką ucieka z miasta. Matka z córką są zmuszone zmienić tożsamość - główna bohaterka przyjmuje imię Manuela i zaczyna pracować jako pokojówka przy tytułowej Akacjowej 38

"Akacjowa 38" odcinek 253. - German będzie chciał wyleczyć Guadalupe

Trini będzie nieszczęśliwa z powodu odejścia od męża. Z kolei Lourdes jako pierwszą osobę odwiedzi swoją przyjaciółkę - Cayetanę. Kobieta zostanie radośnie przywitana przez panie z Akacjowej 38. 

Reklama

W nowym odcinku German nadal będzie poszukiwać lekarstwa na pelagrę, aby wyleczyć Guadalupe. Z kolei Leonor dostanie zaliczkę na szybkie napisanie powieści. Rosina z chęcią wyręczyłaby ją. 

"Akacjowa 38" odcinek 254. - Cayetana uratuje Justa

W odcinku 254. Trini nie zjawi się na spotkaniu z Ramonem, a Leonor będzie miała oficjalne spotkanie z mieszkańcami kamienicy. Policja zacznie szukać Justa. Czy uda im się złapać mężczyznę?

Cayetana uratuje Justa, nie wpuszczając policjantów. Tymczasem Paciencia zacznie przewidywać konflikt między Cayetaną, a Lourdes.

"Akacjowa 38" odcinek 255. - German wraz z policjantami będzie szukać Justa

W kolejnym odcinku "Akacjowej 38" Lourdes będzie rządzić się w kamienicy, natomiast Trini uświadomi sobie, że nie może żyć bez Ramona. Mimo to pozostanie nieugięta i nie wróci do męża.

German wraz z policjantami będzie szukać Justa i prawie uda im się schwytać mężczyznę. Niestety ich plan popsuje Gubern, którego opłaciła Cayetana. 

"Akacjowa 38" odcinek 256. - Gubern przekaże Cayetanie informacje o Inocencii

Cayetana zwierzy się Lourdes ze śmierci córki oraz z tego, że oskarża o nią Manuelę i Germana. Servando i Victor pożyczą pieniądze na pędzenie bimbru od Maximiliana. 

W odcinku 256. Rosina będzie uprzykrzać życie Pablowi, a Leonor obieca porozmawiać z matką. Gubern przekaże Cayetanie informacje o planowanym powrocie Inocencii do Manueli i Germana

"Akacjowa 38" odcinek 257. - Cayetana da Justowi adres Inocencii

W odcinku 257. "Akacjowej 38" Leonor zapowie swoją wyprowadzkę z Pablem z domu rodziców. Maximiliano poprosi Rosinę, aby była milsza dla zięcia. Żona nie przystanie na jego prośby. 

Cayetana poprosi Fabianę, aby ostrzegła Manuelę przed porwaniem Inocencii. W tym samym czasie przekaże Justowi adres, pod którym znajduje się dziecko

"Akacjowa 38" odcinek 258. - Justo porwie Inocencię

Fabiana spełni prośbę Cayetany i ostrzeże Manuelę o porwaniu Inocencii. Justo jednak porwie dziewczynkę i nakaże zabić pilnującą dziecko kobietę. Manuela nie zdąży uratować córki. 

W nowym odcinku "Akacjowej 38" Cayetana celowo zwabi do siebie Germana, aby nie pomógł Manueli. Mężczyzna jednak ruszy z pomocą. 

"Akacjowa 38" odcinek 253. - 258. - gdzie i kiedy oglądać?

Serial "Akacjowa 38" jest emitowany na antenie TVP2 od poniedziałku do soboty, o godzinie 18:45. Powtórki można obejrzeć na platformie streamingowej TVP VOD. Oto harmonogram emisji na przyszły tydzień:

  • odcinek 253. - 11 grudnia w poniedziałek;
  • odcinek 254. - 12 grudnia we wtorek;
  • odcinek 255. - 13 grudnia w środę;
  • odcinek 256. - 14 grudnia w czwartek;
  • odcinek 257. - 15 grudnia w piątek;
  • odcinek 258. - 16 grudnia w sobotę. 

Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali

CZYTAJ TAKŻE:

"Akacjowa 38": Ile odcinków liczy serial? Kiedy i gdzie oglądać?

"Akcajowa 38", odc, 441-243. Próba uwiedzenia Celii, Felipe wściekły

"Akacjowa 38": streszczenia odcinków 238-240. Akacjową odwiedza królowa

swiatseriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy