Akacjowa 38 Acacias 38
Ocena
serialu
8,6
Bardzo dobry
Ocen: 1219
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Akacjowa 38": Królowa upokarza Cayetanę. Pacjent Germana umiera

"Akacjowa 38" to jedna z najbardziej lubianych przez Polaków telenowel. Hiszpański serial zadebiutował w polskiej telewizji na początku tego roku i szybko zyskał sympatię widzów. Co wydarzy się w odcinkach 244-246? Fani nie będą mogli narzekać na nudę. Sprawdź nasze streszczenia!

"Akacjowa 38" to serial produkcji hiszpańskiej, który cieszy się w naszym kraju niemałą popularnością. Jego premiera miała miejsce w kwietniu 2015 roku. Do Polski telenowela zawitała na początku tego roku i z miejsca zdobyła mnóstwo fanów. O czym opowiada serial "Akacjowa 38"? Fabuła obraca się wokół losów matki i córki, które wskutek dramatycznych przeżyć muszą uciekać ze swojego dotychczasowego miejsca zamieszkania. Kobiety zmieniają tożsamość i zatrudniają się w pensjonacie na ulicy Akacjowej w Madrycie. Akcja serialu dzieje się na przełomie XIX i XX wieku.

Reklama

"Akacjowa 38" odcinek 244 – streszczenie. Pacjent Germana umiera

German próbuje leczyć pacjenta chorego na pelagrę. Okazuje się to bezskuteczne – chory umiera. Tymczasem Victor i Servando decydują się na wykorzystanie sytuacji związanej ze strajkiem karczmarzy. Mężczyźni postanawiają zacząć handlować alkoholem. 

Cayetana przygotowuje się do spotkania z królową. Kobiety mają pójść do opery. Z kolei Lolita przestrzega Celię przed mężczyznami. 

"Akacjowa 38" odcinek 245 – streszczenie. Królowa upokarza Cayetanę

Cayetana zostaje upokorzona przez królową w obecności mieszkańców ulicy Akacjowej. Kobieta jest wściekła i oskarża o zdradę Justa. 

Guadelupe choruje na pelagrę – chorobę, która wcześniej uśmierciła pacjenta Germana. Doktor chce, aby Justo dostarczył mu dowodów potwierdzających winę Cayetany. 

"Akacjowa 38" odcinek 246 – streszczenie. Justo oddaje Cayetanie swój majątek

Celia podejmuje decyzję i chce zbliżyć się do Jesusa. W porę powstrzymuje ich Felipe, którego wcześniej ostrzegła Lolita.

Justo chce odzyskać zaufanie Cayetany. W tym celu mężczyzna przepisuje na nią cały swój majątek. Jednak kobieta wie, że to on stał za zniszczeniem jej reputacji u królowej. Na Akacjowej nieoczekiwanie pojawia się Lourdes – kobieta uznana za zmarłą, która jest matką Marii Luisy i żoną Ramona.

"Akacjowa 38" odc. 244-246 – kiedy i gdzie oglądać?

"Akacjowa 38" to hiszpański serial, który można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 na antenie TVP 2. Kiedy zostaną wyemitowane odcinki 244-246? Poniżej lista: 

  • odcinek 244 – emisja w czwartek 30 listopada na TVP 2;  
  • odcinek 245 – emisja w piątek 1 grudnia na TVP 2;  
  • odcinek 246 – emisja w sobotę 2 grudnia na TVP 2

Powtórki odcinków serialu "Akacjowa 38" można oglądać na kanale TVP 2 o godzinie 13:45. Wszystkie epizody są dostępne na platformie TVP VOD. Więcej newsów o serialach i gwiazdach, wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Świat Seriali.

Przeczytaj też:

"Akacjowa 38”: Ktoś składa Celii niemoralną propozycję. Co jeszcze wydarzy się po weekendzie?

"Akacjowa 38": Cayetana podejrzewa Justo. Na Akacjową przybywa królowa

"Akacjowa 38": Czy Manueli i Leandro uda się uwolnić zamkniętego w chatce Germana?

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Akacjowa 38
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy